Sharp lc-52le830e - jak podłączyć wi fi na ścianie?

ridee

New member
Witajcie,

Po roku użytkowania w końcu postanowiłem podłączyć TV do netu. Znalazłem adapeter, chciałem go podłączyć, więc zerknalem w instrukcje i opadły mi ręce :/

Jakim cudem mam podłączyć transmiter wi-fi (wielkości) pendrive'a , kiedy TV wisi na ścianie??? Za diabła się nie mieści :/

Any idea?
 

octan

New member
Hehe. Dobre pytanie. Mój też wisi na ścianie, ale mogę go lekko odchylić i z pewną dozą cierpliwości powkładać potrzebne kable do slotów. Adapter WiFi wejdzie bez problemu, bo gniazda są umieszczone w taki sposób, że będzie przylegał do tylnej ściany TV.
Mój patent na ciasnotę za telewizorem to włożenie kabla USB i poprzez huba, podłączanie do niego pen driva, lub karty pamięci, do wykorzystania jako bufor Time Shifta. Przyda się również do ładowania okularów 3D. Jeśli nie masz gdzie go schować, zwiń i powieś na opasce do kabli, za ekranem. Zawsze to wygodniejsze niż szperanie za każdym razem, żeby się dostać do któregoś gniazda.
 

ridee

New member
No właśnie nie do końca jestem przekonany - na zdjęciu na instrukcji jest pokazane tak, jakby wejście były niejako bezpośredni "na plecach" więc wtedy neimożliwością będzie podłączenie wspomnianego transmitera... No nic, w weekend zdejmę TV z czyjąć pomocą i mam nadzieję, że wtedy okaże się, że to nie problem :)
 
Do góry