Urządzenia - Sharp LE830E

katerina

New member
Posiadam tv Sharp LC-46LE830E. Czy ktoś z was sie orientuje jaka myszka i czy w ogóle jakakolwiek będzie działała przy tym telewizorze? Możliwość przeglądania neta fajna sprawa, z tym, że pilot przy przewijaniu stron kompletnie się nie sprawdza na dłuższą metę.

Nigdzie nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na to pytanie, a i Sharp również nie był uprzejmy jej udzielić.
 

wiwo

New member
Posiadam tv Sharp LC-46LE830E. Czy ktoś z was sie orientuje jaka myszka i czy w ogóle jakakolwiek będzie działała przy tym telewizorze? Możliwość przeglądania neta fajna sprawa, z tym, że pilot przy przewijaniu stron kompletnie się nie sprawdza na dłuższą metę.

Nigdzie nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na to pytanie, a i Sharp również nie był uprzejmy jej udzielić.

Z tego co mi wiadoma to żadna:neutral:.
 

keszelski

New member
Ale już po podłączeniu MK808 na androidzie istnieje możliwość podłączenia klawiatury i myszy bezprzewodowej.
 

katerina

New member
Ale już po podłączeniu MK808 na androidzie istnieje możliwość podłączenia klawiatury i myszy bezprzewodowej.

Jeśli mogłabym Cię prosić o jakieś szersze info, bo artykuły w necie artykułami, a informacja od kogoś kto być może miał z tym styczność ma jednak większą wartość
 

keszelski

New member
Na drugim forum (niebieskie forum z Polską w nazwie:)) jest bardzo szeroki opis MK808 przez ludzi, którzy go użytkują i tam znajdziesz praktyczne porady nt podłączenia myszy i klawiatury.

Sprawdź swoją skrzynkę - na PW wysłałem dodatkowe informacje
 
Ostatnia edycja:
Do góry