Sharp LC-70LE740E

Jestem poważnie zainteresowany zakupem TV jak w temacie. Temat nie istnieje i dlatego pozwoliłem sobie na założenie go. Przed zakupem mam pytanie czy tuner TV SAT w tym TV obsługuje konwertery typu monoblock i z jakim DiSEqC. Pytań jest więcej ale fajnie by było gdyby odezwał się ktoś kto użytkuje ten TV.
 

cobi31

New member
Witam posiadam tego Sharpa jednak jesli chodzi o tuner sat nie potrafie nic powiedziec ,uzytkuje Dreamboxa .Telewizorek sprawuje sie super, wielkosc robi swoje:). Jak kolega bedzie mial pytania to odpowiem . Pozdrawiam
 
witam, dzięki za szybką reakcję. Pytania:
1. Kwestia odtwarzania filmów z pendrive, jakość HD i niższe
2. Kwestia odtwarzania filmów z zewnętrznego HDD (przez USB), jakość HD i niższe
3. Kwestia czytania napisów do filmów z pendrive & HDD
4. Kwestia dźwięku z plików filmowych odtwarzanych z pendrive & HDD, połączenie TV z Amplitunerem kablem Optical
5. Wszystkie powyższe kwestie w kontekście użycia slotu karty SD
6. Sharp informuje w specyfikacji technicznej, że niektóre karty SD & pamięci typu pendrive mogą nie współpracować z TV, pytanie jakie pojemności (max) jakich producentów TV wspiera
7. Obecnie korzystam z UPC Mediabox HD z nagrywarka, planuję podłączenie anteny sat (pozostałość po Cyfrze+) dlatego pytanie o wsparcie dla konwertera typu monoblock (chyba że po połączeniu "n" z Cyfrą+ i przejęciu części udziałów przez UPC, mój obecny dostawca sygnału (UPC) da do kabla ofertę kanału z Ligą Mistrzów
8. Kwestia związana z pkt. 7, jakiego wsparcia i dla jakich systemów daje slot CI
9. Kwestia związana z szybkością reakcji panelu w grach z PS3
Pozdrawiam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie lepiej Ci dokupic zewnetrzny player wszystkoczytajacy? Koszt przy zakupie tego tv jest smieszny. Nie bedziesz sie musial martwic czy cos przeczyta czy nie. Tv wybrales swietny, nie sugeruj sie przy zakupie co czyta a co nie, to ma ladnie swiecic a nie robic za kombajn.
Uderz do Kiki po cene, pewnie dostaniesz najlepsza na rynku, obsluge fachowa co nie mniej wazne i dokup player za pare stowek. Ja juz sobie dawno dalem spokoj z dylematami co czyta, moge Ci potem odpowiedziec konkretnie ale szkoda zeby te czynniki decydowaly o wyborze tv, a sadzac po tych szczegolowych pytaniach jest to dla Ciebie wazne.
Nie pisze tego juz konkretnie do Ciebie, ale do innych ktorzy priorytetowo traktuja sprawy "usb", zamiast skupiac sie na samym ekranie.
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
@Armaning ma 100% racji.
Telewizor kupuje się dla obrazu, a bajery można zastąpić jakimś playerkiem i donglem z Androidem.
 
nie nadmieniłem że mój obecny TV jest połączony z PC (sterowanie pilotem) przez HDMI, a co za tym idzie nie mam potrzeby (po zakupie nowego TV układ zostanie) kupowania "pudelka" wszystkoczytajacego. Pudełka takie tez maja swoje minusy, problemy etc. z PC nie ma problemu że może jakiegoś kodeka audio nie ma albo kodek video nie daje rady albo nie te częstotliwości, ale to nie ma związku z tematem.
Jest oczywistą oczywistością ze TV kupuje się m.in dla jakości i wielkości obrazu. Doceniam zatem troskę kolegów chcących uratować mnie przed wydaniem było nie było sporej kaski na TV tylko z powodów jakichś tam złącz :), to taki żarcik (nie złośliwość).
Moje pytania to chęć poznania a jednocześnie element inicjacji dyskusji i próba animowania posiadaczy tego TV do wypowiedzi w założonym temacie. Co więcej, ja nie marginalizowałbym znaczenia wyposażenia TV w działające funkcje, kompatybilne złącza etc. choć w moim przypadku TV mógłby być wyposażony w 3 x HDMI i wystarczyłoby.
Pozdrawiam.
 
Do góry