Właśnie szarpnąłem się na Sharpa

jar.cin

New member
Witam,

Dziś właśnie stałem się posiadaczem LCD Sharpa LC37GD8E. Na razie stoi w podle, tak więc nie podzielę się wrażeniami z ogladania. Muszę jednak przekazać ważną wiadomość dla tych, co jeszcze szukają odpowiedniego sprzętu i nie wiedzą, gdzie kupić.

Ludzie, nie kupujcie w MM, albo innych tego typu sklepach, chyba, że macie dużo pieniędzy i tak naprawdę jest wam wszystko jedno, co kupujecie. Jeszcze nie spotkałem się z żadną fachową wypowiedzią sprzedawców telewizorów w MM, może nie miałem szczęścia. Prawda jest taka, że często to ja mogłem uczyć tych, którzy powinni wiedzieć, co sprzedają lub miec przynajmniej blade o tym pojęcie.

Ludzie, ostrożnie z allegro. To, że coś jest tanie, to wcale nie znaczy, że sprzedawca ma gest i obniżył sobie cenę na maxa. Jeśli cena jest śmiesznie niska, to najczęściej oznacza, że sprzęt pochodzi z nielegalnego źródła, a w takiej sytuacji, to już nawet europejska gwarancja nie pomoże jak coś się s....doli, nie mówiąc już o gwarancjach wystawianych przez dystrybutorów danego sprzętu na Polskę - na te nie macie co liczyć. Wtedy jedynie nie pozostaje nic innego, jak naprawa na własny koszt, a to nie koniecznie musi być opłacalne.

Ludzie, kupujcie w sklepie e-panasonic, u kikiego, albo blackninji. To naprawdę solidny sklep. Mają wszystko, są bezproblemowi no i te ceny, te ceny czynią cuda. Nie są to jednak ceny sztucznie obniżone tylko po to, aby nagonić klienta. Nawet kiki nie sprzeda ci niczego po kosztach bo on tez musi przecież zarobić, z tego żyje. Ceny w e-panasonic oscylują w okolicach najnizszych cen na rynku. Pewnie znajda się też i tacy, którzy wygrzebią w necie jeszcze nizsze ceny, tylko, że wiarygodności ich autorów nie zagwarantuje wam nikt. Oprócz cen bardzo ważną zaletą tego olsztyńskiego sklepu jest fachowa obsługa. Ci ludzie naprawdę wam doradzą, czego nie doświadczycie w MM, gdzie klient jest traktowany jako element tłumu przemieszczającego się między regałami ze sprzętem.
Funkcaja doradcza, jaką pełnią pracownicy sklepu e-panasonic jest bezcenna, ponieważ dobre rady są na wagę złota. To opierając się na poradach, jak również i własnych odczuciach, podejmujemy decyzję o zakupie tego, czy tamtego sprzętu. Najważniejsze w tym wszystkim jest zadowolenie klienta, w które sklep e-panasonic wkłada naprawdę dużo pracy.

Moją wypowiedź można potraktować jako reklamę, ale przecież chyba takie jest równiez zadanie tego forum, aby doradzać, pomagać innym i po prostu wymieniać się pogladami

Pozdrawiam, Marcin.
 

pandzik

Member
Bez reklam
ro35 napisał:
zara rezerwuje nocny do olsztyna

:)

A tak na poważnie, to o co chodzi temu panu?
Szczęśliwy jak cholera z faktu posiadania tv w kartonie?:niewiem:
Chłopie, rozpakuj, zobacz czy towar dziala a potem coś napisz... :)

Czy Kiki macząl w tym palce? hmmmmm, ciekawa sprawa....

A Blackninja to Ten Blackninja z forum IDG? Jeśli tak to ładnie zmonopolizowaliście rynek doradczy... Serdecznie pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

mholwro

New member
Ja również szarpnałem się na LCD-eka SHARPa. I to dzięki wam forumowicze.Śledżę te Forum od 2 miesięcy, ponieważ chciałem kupić dobry telewizor. Zacząłem od LOWE 32, a skończyłem na SHARP-ie LC37GE1E. Muszę tutaj również pochwalić Pana Kikiego. Bo to dzięki jemu i jego uprzejmości kupiłem taki telewizor. Oczywiście kupiłem w jego sklepie, bo właściwie tam była najlepsza i najbardzeej konkretna propozycja. Telewizor mam od tygodnia. Podłączony do anteny dachowej. I gra dość dobrze jak na taką antenę. Telewizor faktycznie jest bardzo dobry. Zbliżenia są wyraźne, widać na twarzach zmarszczki wszelkie piegi u prezenterek i ten puder na twarzy i dekoldach.
Teraz dzięki Wam forumowicze przymierzam się do kupienia kina domowego. I mam już upatrzone swoje typy. Do tej pory nie zadawałem pytań bo nie byłem zalogowany. Ale dzisiaj jak przeczytałem jaką radość spełniło koledze kupno telewizora to i ja wreszcie zmobilizowałem się i wstąpiłem do szanownego forum aby równoeż móc się pochwalić swoim zakupem.
Nadal będę śledził rozwój dyskusji o wyszszości kina domowego marki ONKYO nad DENONEM lub odwrotnie. Bo właśnie jedno z tych marek biorę pod uwagę. Ciekawi mnie również jak przebiegło sprawdzanie kalbi podłączeniowych do telewizora. Testy miały byś chyba zrobione w te 2 dni wolne przez Kikiego.
Piszę trochę nie na temat ale to z powodu mojego pierwszego postu i radości z zakupu dobrego sprzetu.

Marian
 

mholwro

New member
Ja również szarpnałem się na LCD-eka SHARPa. I to dzięki wam forumowicze.Śledżę te Forum od 2 miesięcy, ponieważ chciałem kupić dobry telewizor. Zacząłem od LOWE 32, a skończyłem na SHARP-ie LC37GE1E. Muszę tutaj również pochwalić Pana Kikiego. Bo to dzięki jemu i jego uprzejmości kupiłem taki telewizor. Oczywiście kupiłem w jego sklepie, bo właściwie tam była najlepsza i najbardzeej konkretna propozycja. Telewizor mam od tygodnia. Podłączony do anteny dachowej. I gra dość dobrze jak na taką antenę. Telewizor faktycznie jest bardzo dobry. Zbliżenia są wyraźne, widać na twarzach zmarszczki wszelkie piegi u prezenterek i ten puder na twarzy i dekoldach.
Teraz dzięki Wam forumowicze przymierzam się do kupienia kina domowego. I mam już upatrzone swoje typy. Do tej pory nie zadawałem pytań bo nie byłem zalogowany. Ale dzisiaj jak przeczytałem jaką radość spełniło koledze kupno telewizora to i ja wreszcie zmobilizowałem się i wstąpiłem do szanownego forum aby równoeż móc się pochwalić swoim zakupem.
Nadal będę śledził rozwój dyskusji o wyszszości kina domowego marki ONKYO nad DENONEM lub odwrotnie. Bo właśnie jedno z tych marek biorę pod uwagę. Ciekawi mnie również jak przebiegło sprawdzanie kalbi podłączeniowych do telewizora. Testy miały byś chyba zrobione w te 2 dni wolne przez Kikiego.
Piszę trochę nie na temat ale to z powodu mojego pierwszego postu i radości z zakupu dobrego sprzetu.

Marian
 

Mabri

New member
Ciekawy temat :D
Ja się jeszcze nie szarpnąłem nawet jeden raz i nie znam jeszcze Kikiego, ale i tak go pozdrawiam.
A tak na poważnie, to przymierzam się do szarpnięcia, ale chyba nie na szarpa.
 

szymonunion

New member
Drodzy Koledzy,

w tym watku (i nie tylko) zadam pytanie. Skoro nie Sharp LC-42XD1E to co?
Chodzi o to, zeby byl 42", full HD, kompa podlaczyc, 2xHDMI lub wiecej, ze 2,3 Euro, czarny kolor moze byc, glownie kablowka Aster (swiatlowod na korytarzu) + DVD + N'ka moze (a moze nie), Xbox360 (moze)...

Kazda myszka swoj ogonek chwali, jeden mowi, ze OK, drugi pisze, ze do bani. Nie kupie 46XD1E, bo cena powala - chyba, ze ktos na PM mi przysle oferte < 12500...

Cena - hmm.... 42XD1E za 8300 widzialem, wiec do tej kwoty, bo chce kupic wiecej klockow (oferty mile widziane na PM, heh - moze napisze dzis w czesci forum dot. amplitunerow & kolumn).


Pozdrawiam,
PS. Tylko nie piszcie, ze GE1E - bo to jest 37".
PS2. Ktos ma 42Xd1E z serialem, ktory zaczyna sie 610 albo 611? Szczerze watpie, aby w nich byly takie efekty jak niektorzy w innych watkach pisali...
 

Jacek68

New member
Mam prosbę by (alternatywnie): 1.przesunąć ten wątek do Innych lub
2. wykasować OT a autor wreszcie napisał co sądzi o telewizorze, a nie o jego zakupie. :D
PS Oczywiście równierz pozdrawiam Kikiego :) ;)
 

ro35

New member
szymonunion napisał:
Drodzy Koledzy,
Kazda myszka swoj ogonek chwali, jeden mowi, ze OK, drugi pisze, ze do bani. Nie kupie 46XD1E, bo cena powala - chyba, ze ktos na PM mi przysle oferte < 12500...
pisali...

znajdzie się już za <12500 :>
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
mholwro napisał:
Ja również szarpnałem się na LCD-eka SHARPa...Telewizor faktycznie jest bardzo dobry. Zbliżenia są wyraźne, widać na twarzach zmarszczki wszelkie piegi u prezenterek i ten puder na twarzy i dekoldach.
Marian
No to własnie mnie chyba wyleczyłeś z full hd.
 
Do góry