sharp lc 46 le 630 i dysk zewnętrzny USB 200GB

martinezz_pl

New member
Witam panowie,

potrzebuję pomocy odnośnie tv sharp lc 46 le 630 a dokładniej podpiętego dysku do tv, problem w tym iż tv nie reaguje na dysk. Instrukcja obsługi, swiecąca dioda na dysku oraz wszystkie gwiazdy na niebie wskazują że tv powinien widzieć dysk... a tak nie jest :-(

Dysk jest nowy, działający na komputerze, formatowałem go na mniejsze parycje po 20GB, na fat 32, ntfs a tv nic... zima.

Podłączony pen drive śmiga aż miło, próbował ktoś rozwiązać ten problem, jest jeszcze coś do zrobienia aby ruszył ten dysk ???

Pomocy bo oszaleje,

z góry dzięki. Marcin
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
Pytałem o FAT, a nie o FAT32.

Jaki to dysk, ile cali, w jakiej obudowie ?

Do którego gniazda USB podłączasz dysk ?

Oczekujesz pomocy to opisz dokładnie problem
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
Multimedia
Obsługiwane złącza multimedialne
USB (sformatowane w systemie plików FAT lub DOS; tylko zgodne z klasą
urządzeń pamięci masowej 500 mA)
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
1. Brak pełnego zasilania dysku 5V (dioda zapala się i gaśnie, słychać jak dysk rozpędza się i zwalnia) przez co dysk nie pracuje stabilnie.
2. Nieodpowiedni, nieoryginalny kabel USB
3. Sprawdź z innym dyskiem
 

martinezz_pl

New member
1. Brak pełnego zasilania dysku 5V (dioda zapala się i gaśnie, słychać jak dysk rozpędza się i zwalnia) przez co dysk nie pracuje stabilnie.
2. Nieodpowiedni, nieoryginalny kabel USB
3. Sprawdź z innym dyskiem

1. Dioda zapala się i świeci tj w komputerze ( nie mruga tj podczas przesyłu danych)
2. Kabel oryginalny dołączony do zestawu (komputer stacjonarny, laptop, xbox dysk widzi i działa).
3. Będę musiał...
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
Mam cztery dyski, 160, 320, 500 i 640GB w różnych osobno zakupionych obudowach i chodzą bezproblemowo.
Nigdy nie kupowałem zewnętrznego dysku 2,5 cala. Zawsze dysk i obudowę osobno.
 
Do góry