Sharp seria 730 evnet (40 46 LE730 EVNET) testy, opinie użytkowników, wszystko o...

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
001_sharp_730_evnet_1.jpg


002_sharp_730_evnet_2.jpg

Podstawową różnicą w stosunku do LE730EV jest obsługa pełnego internetu i widgetów na wzór tych z serii LE540. dodatkowo obsługa klawiatury i myszki USB.
 

astw

New member
Oglądałem, porównywałem - moim zdaniem lepiej wybrać LE830 (jeszcze dostępny w części sklepów). Szybszy, dużo lepszy dźwięk, w mojej subiektywnej ocenie stabilniej wykonany i optycznie ładniejszy. W obu matryca jest dość matowa - co jest dużą zaletą i wyjątkiem na rynku.

Ciekawi mnie, czy widgety z RFN działają w Polsce: ARD itp.
 
Ostatnia edycja:

tomasz.k

New member
Hej,
Kupilem wczoraj ten tv, w MM jest model ENET.
Obraz ladny, widac duza roznice po przejsciu z samsunga 40A551. Dzwiek wydaje mi sie jednak gorszy, taki plytki bardzo. YT dziala dopiero po zalogowaniu sie na swoje konto - parowanie smartfona nie wystarczy, mimo tego ze pokazuje ze zaczyna grac.
Mam tylko pewne watpliwosci co do obrazu 3D - otoz ogadajac film z usb (park jurajski mkv OU) zauwazylem, ze niektore obiekty bedace blisko sa podwojne (jakby okulary nie filtrowaly odpowiednio). Pozniej odpalilem Gran Turismo 5 na PS3 i przy widoku z kabiny lusterko tez bylo jakby z dwoch przesunietych obrazow, a dodatkowo widzialem cien obrazu przesunietego, nawet po zamknieciu jednego oka. Nawet na filmie YT 3D tez bylem w stanie cos takiego zauwazyc. Z 3D nie mialem z abardzo stycznosci (pare razy w kinie, ale dawno temu) i jakichs cudow nie oczekuje po tym, ale dobrze by bylo zeby dzialalo tak jak powinno. W przypadku PS3 jeszcze wine moglem zwalic na kabel HDMI 1.3 (choc wydaje mi sie, ze powinien wystarczyc), o tyle materialy z usb/yt juz takich jaj nie powinny robic.

Edit: Udalo mi sie zrobic foto tego fenomenu, ponizej fragmenty dema LG i zdjecia robione raz dla lewego, raz prawego oka:

image_02.png

image_03.png

image_04.png

image_05.png


A tutaj Gran Turismo z ustawieniami 3D w grze na max:

20130626_225054.jpg

20130626_225107.jpg

20130626_225147.jpg
 
Ostatnia edycja:

ClaudeB

Member
Hej,
Kupilem wczoraj ten tv, w MM jest model ENET.
Obraz ladny, widac duza roznice po przejsciu z samsunga 40A551. Dzwiek wydaje mi sie jednak gorszy, taki plytki bardzo. YT dziala dopiero po zalogowaniu sie na swoje konto - parowanie smartfona nie wystarczy, mimo tego ze pokazuje ze zaczyna grac.
Mam tylko pewne watpliwosci co do obrazu 3D - otoz ogadajac film z usb (park jurajski mkv OU) zauwazylem, ze niektore obiekty bedace blisko sa podwojne (jakby okulary nie filtrowaly odpowiednio). Pozniej odpalilem Gran Turismo 5 na PS3 i przy widoku z kabiny lusterko tez bylo jakby z dwoch przesunietych obrazow, a dodatkowo widzialem cien obrazu przesunietego, nawet po zamknieciu jednego oka. Nawet na filmie YT 3D tez bylem w stanie cos takiego zauwazyc. Z 3D nie mialem z abardzo stycznosci (pare razy w kinie, ale dawno temu) i jakichs cudow nie oczekuje po tym, ale dobrze by bylo zeby dzialalo tak jak powinno. W przypadku PS3 jeszcze wine moglem zwalic na kabel HDMI 1.3 (choc wydaje mi sie, ze powinien wystarczyc), o tyle materialy z usb/yt juz takich jaj nie powinny robic.

Hej,

Zastanawiam sie nad kupnem tego Tv, czy mógłbyś sie podzielić jak wygląda oglądanie pod kątem. Mialem starszy model Sharpa SHARP LC-32LD135V, i tam im większy kąt począwszy od 30 st, tym kolory były bardziej szare. Z góry dzięki za info jak to wygląda w tym modelu.
 

paeru

New member
Bez reklam
32LD135 jest modelem nowszym i to o 2 lata! Model 730 ma przeciętne kąty patrzenia (robi się negatyw, kolory bledną, ale nie ciemnieją), ale w porównaniu do LD 135, to jest dużo dużo lepiej.
 

tomasz.k

New member
Było w miarę ok, czarny się robił szary, reszta kolorów mniej się zmieniała. Telewizor oddałem pi trzech dniach do sklepu bo 3d tam nie działa i nawet nie ma sensu kupować okularów do niego bo ten typ tak ma. Dla samego 2d jest fajny, choć menu trochę z poprzedniej epoki...

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

ClaudeB

Member
Dzięki za odpowiedź. A może macie wiedzę, który z modeli Sharpa ma najmniejsze różnice w kolorach przy oglądaniu pod kątem z modeli do 2 tysiaków?
 

marcinkoleksl

New member
39le350 ma podobno dużo lepsze katy. sam posiadam 40le730 i katy są rzeczywiście nie najlepsze. ale ja oglądam na wprost ;)
tylko stare serie to matowa matryca, najnowsze już nie, o ile ma to dla kogoś znaczenie.
 
Do góry