Sharp LC-60LE635E - podłączenie komputera i odtwarzanie filmów

mateo102

New member
Witam, przymierzam się do zakupu Sharp LC-60LE635E. Z doświadczenia puszczania filmów na telewizorze najwygodniej jest po prostu podłączyć komputer kablem HDMI i z kompa odpalać filmy. Po DLNa jest to kłopotliwe, a to telewizor nie widzi kompa, a to problem z napisami, a to szarpie obraz itp. Takie niezbyt przyjemne doświadczenie mam z Samsungiem. Po prostu najszybszy sposób to puścić z kompa i leci. To co jeszcze przemawiało za tym aby z kompa bezpośrednio puszczać to było to, że pobrane filmy nie musiałem rozpakowywać, po prostu odpalałem dziobasem.

I tutaj mam do Was pytanie jak to będzie na tym sharpie? Połączenie kompa z telewizorem i późniejsze odtwarzanie filmów nie będzie kłopotliwe? czy nie traci się na jakości obrazu/dźwięku albo jakieś inne problemy?

AAAAAAA no i bardzo ważne pytanie bo obecnie na samsungu gdy mam podłączony komputer do telewizora to dźwięk idzie mi z głośników komputerowych, a w shaprie będę miał kino domowe więc jak będzie trzeba zrobić aby dźwięk z kompa szedł przez kino ?

Ewentualnie jakieś inne ciekawe rozwiązanie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry