Jaki Sharp LCD 60 cali?

szynas222

Member
Witam serdecznie z uwagi na duza ilosc modeli sharpa w rozmiarze 60 cali proszę o pomoc w wyborze modeli sposrod wymienionych lub innych:

1.Sharp LC-60LE635E
2.
SHARP LC-60LE740E
3.
SHARP 60LE830e
4.
SHARP 60LE840e

Jakie sa roznice miedzy nimi na ten ostatni mnie juz w sumie nie stac...



P.S. na czym polega te 3d bede mogl na nim normalnie ogladac kanaly bez 3d? Rozumiem ze ta technologia tylko w specjalnych filmach 3d i grach?Czy obraz 2d bedzie taki dobry jak w telewiozorach bez 3d? Generalnie co przemawia za i przeciw wyborowi telewizora 3d czy tez zwyklego lcd led?
 

szynas222

Member
Ale czym tak po krotko roznia sie te 4 telewizory?? Bo dane to mi niewiele podacza...Bardziej interesuja mnie uzytkowe prawdziwe roznice....W zasadzie to mysle o 830 lub zbiore kase i 840.....840 zuzywa mniej energi i ma 400hz pytanie czy to daje duza roznice w obrazie?? Bo w sumie jest przez to 2 tys drozszy pozostalych roznic nie zauwazylem....
 
Ostatnia edycja:

szynas222

Member
Dobra ale to 400hz jest warte 2tys?? Czy roznica w obrazie jest zauwazalna?? Czy model 840e posiada pelne podswietlenie led??
 
Ostatnia edycja:

Mixmich

New member
Le840 to wciąż edge led. Le840 ma matrycę półmatową, aluminiowe wykończenie znane z toshiby yl863, szybciej działające menu i 400 Hz. 60LE830 błyszczącą matrycę, 200 Hz, plastikowe niezbyt staranne wykończenie. Kiedy miałem okazję je z grubsza porównać to różnice jakieś wyraźne nie były. Jasność, kąty widzenia identyczne, kolory podobne, ostrość lepsza w nowszym modelu.
 
Do góry