Do użytkowników TV 3D

sabo89

New member
Witam, proszę użytkowników TV 3D o zdanie na temat tej fukcnji, używacie jej? Czy to kolejny bajer co po 2 tygodniach się nudzi?
Stoję przed dylematem tv
LC-60LE740E vs LC-60LE635E
Bez 3D to koszt 4800, z 3D to koszt 5800 zł.
Warto dopłacić 1 000 zł? Czy darować sobie?
 

sabo89

New member
jakie 350 zł? same okulary to 400.
Swoja drogą widziałem że LG ma bardzo fajny TV 65 calowy z 3D, ale jeszcze drogi. Ale jego tendencja cenowa mocno idzie w dół, chodzi o model LG LED Cinema 3D Smart TV 65LM620S
 

sabo89

New member
Ale czytając opinie o aktywny 3D co raz bardziej jestem do niego negatywnie nastawiony, po co mi full 3D hd skoro nie posiedzę przy nim całego filmu? :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo 3 D to tylko gadżet jak np telegazeta.
Rewolucja kolejna już w przyszłym roku i nazywa się UHDTV.
Wszyscy rzucali się na 3D , dziś nie wiedzą gdzie leża okulary i po co się było wysilać ? Niech będzie 3D jak ma być , sąsiadowi zawsze możemy pokazać że mamy . I niech będzie pasywne albo aktywne - "wsio rawno".
Ale dobierajmy telewizor do jakości programów które oglądamy w 99% - czyli 2D.
Po co ?
Po to żeby nie żałować !.
 

wojpet

New member
Ja pare dni temu kupilem 60LE740 i jestem megazadowolony,tv swietny a jak zapodasz sobie zolwika sammy w 3d to nie pozalujesz ani jednej wydanej zlotowki,jak do tego dojdzie Tekken tournament 2 tez w 3d to szczeki poszukasz na ziemi.Czyli albo ja jestem tak oczadzialy ta technologia,albo po prostu dobre materialy 3d potrafia zrobic na mnie takie wrazenie.Tak czy inaczej warto ! ;-)
 

mumingr

New member
........a jak zapodasz sobie zolwika sammy w 3d to nie pozalujesz ani jednej wydanej zlotowki,jak do tego dojdzie Tekken tournament 2 tez w 3d to szczeki poszukasz na ziemi.Czyli albo ja jestem tak oczadzialy ta technologia,albo po prostu dobre materialy 3d potrafia zrobic na mnie takie wrazenie.Tak czy inaczej warto ! ;-)
W pełni się zgadzam. Mam ten TV od 4 m-cy i 3D jest zaj...ste, teraz w internecie cały czas szperam za filmami 3D aby wspólnie z rodziną rozkoszować się efektami. Zdecydowanie polecam.
 
Do góry