Problem: białe napisy w Sharpie 32LE320E

ichris

New member
Mam Sharpa 32LE320E, generalnie jestem bardzo zadowolony z czytania polskich znaków przez ten TV ale one są białe... i na białym tle nic nie widać :/ Da się coś z tym zrobić? Powinien być przecież jakiś czarny kontur tych białych napisów... czy to naprawdę takie trudne :/?
 

Chimera

New member
A mam takie pytanie, czy masz może problem z odtwarzaniem dłuższych filmów powyżej 2 godzin z pen-drive w lepszej jakości?
 

ichris

New member
Oglądałem w Full HD z napisami na penie District 9 trwający 112 min.... bez problemów oprócz tego, że jak było białe tło i g...o widać ;)
 

Chimera

New member
Własnie o to mi chodziło czy oglądałeś coś ponad 2 godziny bo wtedy występuje u mnie problem. Często oglądam filmy w 480p i jak film ma np. 1godz 50min jest okej, a przy 4 filmach w tej rozdzielczości które miały np 2godz 10min film idzie okej do około 1g57m a 1g59m film nagle pauzuje a po kilku sekundach rusza tylko że już wtedy dźwięk nie idzie równo z obrazem. A te same pliki na kompie lub PS3 idą poprawnie.
 

ichris

New member
Ostatnio żadnych filmów nie oglądam bo nie da się oglądać... Po co producenci robią odtwarzacze jak większość z nich nie zapewnia minimum funkcjonalności? Co z tego, że ten Sharp czyta wszystkie pliki video oraz tekstowe skoro jakiś debil nie zwrócił uwagi, że często we filmach jest białe tło i tych napisów nie widać? Nie mówię już o funkcji powiększenia napisów, która też by się przydała...

Mogliby nie robić takich pseudoficzerów i oferować TV taniej o np. stówkę skoro i tak trzeba dokupić dodatkowy sprzęt...
 
Do góry