Firmware aktualizacja Sharp LC40LE830E/U

Aronwwo

New member
Witam, otóż od niedawana jestem posiadaczem tego telewizora i nurtuje mnie parę zagadnień dotyczących aktualizacji oprogramowanie.
Jak sprawdzić obecny wgrany soft ? Wybieram opcję aktualizacja przez sieć i wykazuje, że mam aktualne oprogramowanie. Ale gdzie dokładnie sprawdzić jaki jest numer tego wgranego firmware ?

Na oficjalnej polskiej stronie Sharp'a jest jedna aktualizacja firmware do telewizora przeznaczonego na Europę.


Natomiast na stronie amerykańskiej, tych aktualizacji jest aż trzy.

Tu pojawia się moje pytanie: Rozumiem, że aktualizacja amerykańska przeznaczona jest dla telewizorów z końcówką "U" (USA), a z końcówką "E" (Europe). W takim razie czy możliwa jest aktualizacja firmware europejskiego telewizora Sharp LE830 wersją amerykańskiego oprogramowanie. Jakie mogą wyniknąć konsekwencję z takich działań ? Jakie zmiany przyniesie nowy soft ? Mam ten telewizor od niedawna i boją się eksperymentować, liczę że ktoś może próbował coś podobnego, bądź zna się na tych aktualizacjach i konsekwencjach.

Proszę też o odpowiedź na pytanie trochę z innej działki: Czy ten telewizor obsługuje PIP ?:szukaj:
 

wiljasz

New member
Najlepiej poczytaj o sofcie NA STRONIE SHARPA i tu też jest instrukcja obsługi tego modelu w pdf-ie.Ściągnij ją i czytaj ze zrozumieniem,Powodzenia
PS. Nie ma PIP-u
 
Do góry