Sharp 70le835 full led-test otwarty. Nie TY na Igrzyskach ale Igrzyska Olimpijskie w

Psyche

New member
Witam, na innej stronie przeczytałem w opiniach coś takiego:

Niestety jeżeli chodzi o oglądanie meczy piłkarskich to wyszła wada tego TV niedoświetlone miejsca widac przy przesuwaniu sie kamery(porażka)!!Dodam tylko że widać to tylko na meczch.

Chodzi o tv
Sharp LC-70LE740E

Może ktoś powiedziec czy to prawda?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapraszam na pokaz to się przekonasz.
Jeśli masz dobry bitrate sygnału ( czytaj normalny) to działa na meczach bez problemów.
 

kendzi1

New member
Czy podczas zakupu tv mozna zamowic prezentacje w domu 3 modeli naraz???
Interesuje mnie model
Sharp 70le835
Panasonic 65 vt60
Panasonic 60 ZT60
 

RHJG

New member
Bez reklam
Kendzi1-to Ty jeszcze nie kupiłeś TV,dodaj jeszcze PS64F8500.Jak testować,wybierać to hurtem!!!-powodzenia...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najpierw to sie zdecyduj do ktorej technologi Ci blizej, to podstawa!
Nie sugeruj sie opiniami, sam zdecyduj a potem na stol i testuj. Jak Ci to obojetne to faktycznie masz mniejszy problem.
 

k42loo

New member
Widziałem dzisiaj 80le857 i kąty boczne jak na cenę 42000zł to tragedia, świecił z boku na niebiesko. Czy w 70le835 też tak jest?
 
Ostatnia edycja:

bestman101

New member
W Lipcu br ma być nowy soft do Sharp 70 le835 i nie tylko do tego modelu. Duża paczka dużo zmian wreszcie odświeżone NET TV dużo nowych aplikacji może nawet Ipla. Potwierdzone w Sharp PL
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TV 70le835 to full led.
Ale 80le857 wystarczy właściwie ustawić.
Jak wyjąłem z kartonu - to była tragedia, po kalibracji gra fenomenalnie.
 

12janek123

New member
Witam,

Dzięki KIKI za dostarczenie mojej 70 :), miałeś rację.... 60-tka to nie to ... Dzieki raz jeszcze. Próbuję go teraz poustawiac i .... mnogość ustawień trochę mnie przerasta. Mam prośbę o pomoc - ma ktoś może jakieś sprawdzone ustawienia kalibracyjne 70le835? Mam ustawiony FILM, ale chciałbym poustawiać pozostałe np. STANDARD, GRA i PC. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gratuluje, 70" to jest to, co? :)
Teraz tylko odpowiednie ustawienia (podstawa), a nastepnie juz tylko gry, filmy ...
 

12janek123

New member
Gratuluje, 70" to jest to, co? :)
Teraz tylko odpowiednie ustawienia (podstawa), a nastepnie juz tylko gry, filmy ...

Fakt, nasz całkowitą rację, kolega ma 69le830 i .... to nie je to:). Ale już sobie wyobrażam ..... 90" :)
Ale teraz próbuję poustawiać 70-tkę.... nie je łatwo. Przypominam się z prośbą o jakieś przykładowe ustawienia.Pomoże ktoś?
 

bestman101

New member
Kalibracja kosztuje około 100zł. Każdy TV jest inny. Należy ją wykonywać pod konkretny TV. Nie ma czegoś takiego jak kalibracja uniwersalna.
 

oscyp1980

New member
witam wszystkich
Mam taki dylemacik zastanawiam się nad zakupieniem tv i nie wiem który model wybrać możecie mi troszeczkę pomóc? dodam że odległość od tv będzie ok 5m.
Modele które mnie interesują to:
LC70LE835E
LC-70LE740E
Z góry dziękuję.
PS A może macie inne propozycję? Tylko nie 80'-brak pln:(
 
Ostatnia edycja:

Nacho85

New member
witam wszystkich
Mam taki dylemacik zastanawiam się nad zakupieniem tv i nie wiem który model wybrać możecie mi troszeczkę pomóc? dodam że odległość od tv będzie ok 5m.
Modele które mnie interesują to:
LC70LE835E
LC-70LE740E
Z góry dziękuję.
PS A może macie inne propozycję? Tylko nie 80'-brak pln:(
Ale nad czym Ty się zastanawiasz ?;)
835 to full led więc wybór jest prosty, zwłaszcza że cena teraz atrakcyjna.
 
Do góry