Sharp 70le835 full led-test otwarty. Nie TY na Igrzyskach ale Igrzyska Olimpijskie w

Deimos

Banned
A myślałem, że po EURO nagle ceny telewizorów spadną :( Szkoda, ale raczej nie dam więcej niż 20tys za telewizor.

Kupisz teraz TV za 20 tys.pln, a za pewnie niecałe dwa lata jak już zacznie się dobijać do "drzwi" 4K, a może wcześniej (http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/8856) to będziesz sobie pluł w brodę. Na dzień dzisiejszy lepiej brać sharpa 60" za 4999 w MM i spokojnie czekać na 4K. I wówczas myśleć o większej przekątnej...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest tak . Nigdy jeszcze 80" nie były tak tanie.
I nigdy nie spadała w czasie swojej żywotności na łeb na szyję i nie spadnie.
Bo model nie jest targetowy.
Rewolucja 4K w systemie na to oczywiście czekamy - ale to jeszcze kilka dobrych lat. A radość oglądania to dzień dzisiejszy.
 

Deimos

Banned
Na dzień dzisiejszy to mam największą radość oglądania z projektora z ekranu 110"... Ostatnio oglądałem siatkówkę w HD to nie chciało się odejść od ekranu...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Deimos:
Z takim podejsciem to mozna czekac i czekac, piszesz 2 lata? Nie zartujmy, dla mnie rok to kupe zycia i straconego czasu. Doskonale wiem jak rzadza sie prawa rynku i nic na to nie poradzimy, zmieniam tv praktycznie co rok wiec wiem cos na ten temat to samo tyczy sie ampli i zreszta kazdego sprzetu, pytaniem podstawowym powinno byc czy masz na tyle zycia aby wiecznie czekac, ja nie i mnie malo interesuje czy ten tv bedzie kosztowal za chwile polowe tej kwoty (upraszczajac), ciesze sie juz wielkim ekranem, nie rozczarowalem sie w zasadzie niczym a mam pewien poziom wymagan co do tv, bedzie cos znacznie (podkreslam znacznie) lepszego i godnego przesiadki wymieni sie na inny model. Juz dzis mam wiele radochy i z jakosci jestem takze bardzo zadowolony, swieci pieknie, jakosc HD rewelacyjna - dla takiego uzytkownika jak ja nic na dana chwile wiecej nie potrzeba, nie popadajmy w paranoje, sa lepsze tv i beda ale nie kazdy ma czas na czekanie. Ten tv osiaga jakosc ktora w zupelnosci wystarcza i daja banana na twarzy za kazdym razem jak sie uruchamia, co nie znaczy ze nie ma lepszych natomiast 4K jak najbardziej ale na to przyjdzie jeszcze moment.

Z projektorami od zawsze mialem doczynienia, nie ujmujac nic projekcji ta ma takze wady, taki 80" w moim przypadku idealnie wyposrodkowal moje oczekiwania. Tenis w HD na eurosporcie wyglada oblednie, takze nie chcialo sie odchodzic od ekranu... :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od dwóch dni oglądam mecze na telewizorach 60", 70" i 80 " i powiem, że jakość jest powalająca.
I najpiękniejsze wrażenia z 80".
Ponieważ jest mnogo ludzi przy tych telewizorach również podczas meczy to wsłuchuję się w ich wypowiedzi incognito. U wszystkich bez wyjątku największe zachwyty na 80".
A oglądanie jest z odległości 2-4 metry max.
 

nonamed

New member
Od dwóch dni oglądam mecze na telewizorach 60", 70" i 80 " i powiem, że jakość jest powalająca.
I najpiękniejsze wrażenia z 80".
Ponieważ jest mnogo ludzi przy tych telewizorach również podczas meczy to wsłuchuję się w ich wypowiedzi incognito. U wszystkich bez wyjątku największe zachwyty na 80".
A oglądanie jest z odległości 2-4 metry max.

Który model 60" ?? 840E czy LE635 ?
 

cureman

Active member
Bez reklam
Kiki czy ten model warto brac LC60LE740E ?

Jaka jest roznica miedzy LE 835E a 60LE840E ?.
Z tego co przeczytalem to LE 835e jest 100hz a model LE840e 400 hz jakie sa jeszcze roznice?.czy
model 60LE840E to full led? .Dzieki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest płynność , szybkość obróbki, skalowanie .Warto dopłacić to inna klasa.
Jeśli masz wątpliwości poproś o prezentację telewizorów w domu.
 

WojtekF30

New member
Kiki, a jak tą prezentację sobie załatwić? Czy taka prezentacja zobowiązuje do zakupu? Ja chciałbym w konkretnych godzinach, przy odpowiednim nasłonecznieniu przetestować dwa modele. Czy każdy autoryzowany dealer np Sharpa ma obowiązek taką prezentację wykonać?
 

mateo85

New member
Mkv działa bez problemu tylko napisy muszą być zmuxowane co zajmuje 4min a nawet szybciej filmy polecam od yifytorrents mega kompresja i mega jakość .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz oglądałem Igrzyska Olimpijskie na 70" o 80" - to jest inny wymiar oglądania. Oczywiście nie potrzebny był specjalny wysiłek podłączeniowy bo transmisje szły z powietrza . Trudno to opisać bo czuć było oddech imprezy.
Czytałem Ze Ci którzy posiadają te telewizory mają podobne uczucie.
To była prawdziwa radość !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do poniższych TV pojawił się nowy software do ściągnięcia z naszej strony lub bezpośrednio przez TV podłączony do sieci:

60LE840E
60/70LE740E
70LE835E
80LE645E

Oprócz kilku poprawek „czyszczących” dodano oczekiwaną funkcję Favorite, dzięki której łatwo dodamy ulubione programy do osobnej listy, co jest zwłaszcza przydatne przy korzystaniu z modułu CI+ i tunera DVB-S mając np. 999 programów do posortowania.
 
Do góry