Sharp 70le835 full led-test otwarty. Nie TY na Igrzyskach ale Igrzyska Olimpijskie w

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
arming to pewnie 20 koła poleciało? zapodaj jakąś fote bo normalnie nie moge sobie takiego kolosa wyobrazić hehe
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fotke wrzuce z porownania 64" vs 80" jak tylko dosiade normalnego pc, bo pisze z tableta. Roznica jest duza oj duza :)
 

play007

New member
Bez reklam
Panowie na stronie Sharpa jest napisane że 70 cali mogę oglądać z 2,7 metra.Czy to możliwe?Nie wypali oczu taki ekran?Matryca mat czy lustro w 835 ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
My mamy ustawione 80" z tej odległości i jest rewelacji - warunek absolutny dobry sygnał.
 

Monkin

New member
Bez reklam
Mam juz tego 80" le645 :)
Co moge powiedziec, miaaaazga!! Przekatna ponad wszystko. W HD wymiata.
Wszystko mozna odkryc na nowo.

tv kupiony w super cenie, doslownie w super cenie od Kiki, obsluga 1-klasa, wczoraj wieczorem zakupiony dzis dostarczony. Fachowa firma bez dwoch zdan.
Serdecznie ci gratuluję i zazdraszczam okrutnie. Wrzuć jakieś foty jak ten gigant wygląda w salonie. :grin:
Ja niestety muszę jeszcze trochę pooooooczekać i doskładać kasy, dopiero co w ub. roku zmieniłem 50" na 60". Ale może jak mi dadzą podwyżkę, to szybciej zmienię na większą przekątną, skoro żona nie pozwoliła wiercić w ścianach pod projka. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzieki Monkin. Fotki wrzuce oczywiscie dodatkowo w porownaniu do 64".
Ja mam odleglosc lekko ponad 4m i teraz moge powiedziec ze jest w sam raz, nie za duzy nie za maly.
Przekatna nie przytlacza absolutnie.
Jak chcemy miec juz naprawde super doznania, to mozna smialo siadac blizej przy seansie, dokladnie jak pisze Kiki.
Wrzucilem wczoraj Avatara, cos pieknego - odkrylem ten film na nowo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To niewiarygodne ale to jest jak inny wymiar rzeczywistości.
Ja oglądałem mecz tenisa Polsat Sport z DVBT i to było też niesamowite przeżycie. A z Bluraya bajki to rozkosz.
 

Monkin

New member
Bez reklam
Armanig, Kiki nie dobijajcie mnie...:cool: Ten tv spełnia dokładnie wszystkie kryteria mojej rodzinki, bo nie lubimy oglądać okularkowego 3 D. Ekran wielki ( różnica między 60 vs.80 cala to powierzchnia ekranu większa o ok. 77 proc. - Visual TV Size Comparison : 60 inch 16x9 display vs 80 inch 16x9 display ). Przy oglądaniu w 2.35 :1 daje 75 cali. Toć to już prawdziwe kino w domu z matową matrycą a matowy ekran to u mnie podstawa w bardzo jasnym i nasłonecznionym pokoju oraz włączonym prawie nieustannie telewizorze. Zawsze ktoś w domu ogląda jakiś film lub koncert na BD...Cholera trzeba składać kasę i czekac na obniżki cen. Jeszcze raz ogromnie wam zazdraszczam. Chyba powiem kobicie, żeby wyszydełkowała mi kominiarkę, bo łom już mam i w nocy ze szwagrem podskoczymy do jakiegoś banku....:grin: :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

WojtekF30

New member
Ja jakiś czas temu byłem zdecydowany na zakup 55", ale zdecydowałem, że poczekam do końca euro i chyba też skuszę się na tego 80" potwora. Mam nadzieję, że cena spadnie do obecnej ceny 70". :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To musisz jeszcze trochę poczekać. Bo Sharp nie ma ciśnienia sprzedaży dużej ilości tego modelu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A euro tuz tuz ... :)
Btw.
Zazwyczaj po pewnym czasie uzytkowania zawsze znajduje wieksze lub mniejsze wady tv - oczywiscie jako zwyczajny uzytkownik, w tym wypadku mam wrazenie ze jest odwrotnie ale to chyba za sprawa przekatnej, im dluzej korzystam tym bardziej jestem zadowolony, no moze przydalby sie ciut wiekszy jeszcze, ale poczekamy poczekamy :)
 
Do góry