odtwarzanie avi z dysku usb lc60le630

66butch

New member
witam,
mam problem przy odtwarzaniu filmów (avi) z dysku USB: po naciśnięciu stop/pausa dochodzi do "zablokowania" telewizora , wyświetla się komunikat "brak elementów do wyświetlenia w widoku internetowym", próba przełączenia na inne źródło sygnału nic nie daje. Dopiero wyjęcie wtyku dysku USB z gniazda, wyłaczenie i poniowne włączenie TV powoduje odblokowanie TV. Po ponownym właczeniu wtyku dysku USB do gniazda, TV "normalnie" wykrywa dysk USB i reszta jest już ok, do czasu kolejnego naciśnięcia przycisku stop/pauza ....
Czy może ktoś spotkał się z takim problemem?

pozdrawiam
 

marcinb24

New member
Ja sie nie spotkalem z czyms takim, a uzywam tv od 5 miesiecy (dyski fat32 i ntfs, a pliki to mkv glownie a czasami avi).

Sent from my GT-I9001
 

bambooco

New member
Kurcze ja też mam problem. Od wczoraj tv przestał odtwarzać pliki mkv i niektore inne, avi odtwarza poprawnie. Odłaczanie dysku , wyłaczanie i właczanie tv nic nie zmienia. Tyle tylko ze mój model to lc60le635e.
 
Ostatnia edycja:

mbied1

New member
Podbijam temat mam identyczny problem, czy ktoś się z tym spotkał i jak ten problem usunąć????

UPDATE:
Problem rozwiązałem, wystarczyło wrócić do ustawień fabrycznych aby wszystko wróciło do normy, problem powstał prawdopodobnie gdy był podpięty jednocześnie pendrive i dysk twardy i prawdopodobnie poprzez szybkie wkładanie i wyjmowane bez wcześniejszego usunięcia sprzętu USB w telewizorze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry