Lc-60le840e

Hedrox87

Member
Wątku na temat tego chyba najnowszego modelu Sharpa jeszcze nie ma. Model flagowy, dużo cali i widziałem na allegro cenę 11 tys. Chciałbym 60 cali i zastanawiałem się pomiędzy tym a flagową plazmą LG 60PM970S za niecałe 10 tys. Co wy na to drodzy znawcy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test tego modelu Sharpa będzie zaraz po długim weekendzie - więc za kilka dni
 

Hedrox87

Member
Dzięki Kiki, ale pewnie nie będę miał i tak do niego dostępu:( Fajnie by było jakbyś chociaż rąbka tajemnicy tutaj uszczknął. Co byś sam wybrał? Tego Sharpa czy LG? Czy ani tego ani tego?
 

13FoCuS13

New member
Witam, posiadałem przez 8 miesięcy Sharpa LE830E obraz OK, TV tylko do oglądania, funkcje internetowe itp bardzo, ale to bardzo ubogie. Dodatkowo dziwne rozjezdzanie się dzwieku z obrazem, przy większych plikach puszczanych z dysku twardego, brak możliwości widzenia partycji (widzi tylko jedną + po włączeniu np dodatkowego nośnika widział tylko i wyłącznie ten wpięty jako ostatni) osobiście jako TV multimedialny to nie Sharp (puszczanie napisów do filmu nie wkompilowanych w film, zapomnij), aha jeszcze jedno, ja miałem problem z odtwarzaniem filmów HD gdyż po około 1g i kilku minutach 8 czasem więcej czasem mniej, i TV się wieszał. Musisz zadać sobie podstawowe pytanie, do czego chcesz go używać, do tego okulary 3D bardzo drogie.
Moim subiektywnym zdaniem jeśli Sharp to tylko do oglądania TV nic więcej.

Co do LG nic Ci nie pomogę (siostra żony kupiła LG i niby zadowolona, ale obraz podobno nasz lepszy, jak mówiła wiec nie wiem) natomiast ja zamieniłem Sharpa LE830E na Samsunga ES6800 jestem bardzo zadowolony, powiem ze odżyłem, filmy które wczesniej nie działały czy TV miał z nimi problemy, tutaj jest wszystko OK, obsługa smart TV jest bajkowa, bezprzewodowe przesyłanie wideo, zdjec itp a cena jest identyczna. Ludzie straszą Cloudingiem, wszystko rzecz gustu, owszem wystepuje gdy sie TV nie skalibruje, ale tylko po odtwarzaniu filmow po USB, dlaczego nie wiem :/ ale jest to naprawde niewidoczne, po drobnych ustawieniach. Czy Sharp to miał czy nie, nie wiem ;) wtedy nie przywiązywałem do tego wagi, choć tez podswietlenie krawedziowe ;) Podsumowując obraz w samsungu jest naprawde Ładny.

Mam nadzieję ze pomogłem w niewielkim stopniu, moze LG będzie dużo lepsze kwestia ryzyka (jest rysyko jest przyjemność) ;) ja zostaje już przy swoim wyborze :)
 
Ostatnia edycja:

Nacho85

New member
A na pewno w tym stuleciu???
Testu pewnie nie będzie jak też innych szumnie zapowiedzianych więc nie ma co drążyć tematu.

Widzę że posiadasz ten tv, możesz powiedzieć jak się sprawuje bo ciężko coś znaleźć w necie na jego temat oprócz podstawionych klakierów do wychwalania, a interesuje mnie jego zakup.
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Ja z tego zakupu jestem bardzo zadowolony, paleta kolorów i czerń na bardzo wysokim poziomie. Pierwszy raz widziałem go na żywo w MM a obok stał Sony 55HX850. Dla mnie Sharp zaprezentował się lepiej i stąd znalazł się u mnie.
I co dziwne ten TV znakomicie sobie radzi także z kanałami SD. Skalowanie z 2D do 3D na najwyższym poziomie.
A drążę temat testu, bo nie lubię jak ktoś robi z gęby cholewę.
 
Ostatnia edycja:
Szkoda że temat upadł - teraz te telewizory są osiągalne w dobrej cenie - ale jakoś cicho o nich i brak testów...
 
Do góry