Sharp GE1

jacek315

New member
Widziałem go dzisiaj w Słupsku w sklepie.Cena, po negocjacjach- 9 tyś.Wygląda świetnie i gra świetnie.Stał obok plazm POionka, JVC i Fuji.Dla mnie przy sygnałach z HD z sat i bez HD wszystkie grały tak samo doskonale ze wskazaniem na Sharpa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
pierwsza partia dostała sie tylko do wybrańców, w tej chwili idzie kolejna dostawa. Jakie są opinie ?
Kilka osób twierdzi ,ze nawet przy TVP Pal - jakość - mistrzostwo świata.
Przy HD - z uwagi na wielkość , proporcje obrazu , odzwierciedlenie obazu ,kolorystyka , kąty - wszystko to miód na serce.
Wiele osób twierdzi ,że gra lepiej od ich posiadanych to tej pory CRT-ków.
Fakt również że ma nowe menu , nową matrycę , szybszy dostep do kolejnych programów w menu.
Słowem - w tej klasie cenowej stanowi znakomitą ofertę dla wymagajacych ./8999 zł / Absolutny Hit w ocenie nowych użytkowników.
Ciekawym experymentem było porównanie z innymi przy dobrym sygnale TVN. Wreszie coś - nie łączy pixeli , nie ma kwadratów.
Moja ocena jest bardziej sceptyczna.
FULL HD - nie jest panaceum na każdą jakość obrazu.
pozdrawiam
 

helper

New member
Do tej pory byłem zachwycony 37GA9E Sharpa, który kupiłem właśnie za 9 tys. 3 miesiące temu. Ale jak zobaczyłem 37GE1, to po prostu byłem w szoku. Zestaw sat HD ITI + LC37GE1 muszę mieć jak najszybciej !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to dopiero zajawka
W końcu to pierwsze telewizory na rynku - firmowe full hd - w cenie poniżej 9000 zł .
Zobaczymy jakie bedą opinie po prezentacjach u klientów. Dopiero bedzie wyznacznik oceny u klienta w domu , który ma przy sobie inne modele do porównania.
pozdrawiam
 

jarwisz

New member
Bez reklam
kiki napisał:
witam
Zobaczymy jakie bedą opinie po prezentacjach u klientów. Dopiero bedzie wyznacznik oceny u klienta w domu , który ma przy sobie inne modele do porównania.
pozdrawiam

a ja się na Ciebie nie mogę doczekać - pakuj te LCD na pakę i w droge do mnie:eek:

pozd
 
Do góry