lc40-820E kalibracja obrazu

baartek

New member
Witam, mam problem z ustwieniem poprawnego obrazu w moim TV, ogólnie albo mam zbyt nasycone kolory niektóre, a jak chcę to jakoś zmienić to potem reszta barw jest jakaś dziwna, stąd moje pytanie, czy może macie jakieś sprawdzone fajne ustawienia, lub jakiś poradnik jak to ładnie ustawić? kiedyś widziałem na tym forum jakieś obrazki jak powinno wyglądać zdjęcie po poprawnym skonfigurowaniu TV, ale niestety nie mogę tego znaleźć. Nie wiem czy ta informacja jest istotna ale TV jest podłączony do dekodera SD.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

mikolajhymes

New member
Witam, mam problem z ustwieniem poprawnego obrazu w moim TV, ogólnie albo mam zbyt nasycone kolory niektóre, a jak chcę to jakoś zmienić to potem reszta barw jest jakaś dziwna, stąd moje pytanie, czy może macie jakieś sprawdzone fajne ustawienia, lub jakiś poradnik jak to ładnie ustawić? kiedyś widziałem na tym forum jakieś obrazki jak powinno wyglądać zdjęcie po poprawnym skonfigurowaniu TV, ale niestety nie mogę tego znaleźć. Nie wiem czy ta informacja jest istotna ale TV jest podłączony do dekodera SD.

Z góry dziękuję za pomoc.
kol.w dziale 810 jest podana kalibracja dla 810 i 820 od Kaprala_Hicks.Chyba siódmy post od końca.Lepszych ustawień od tych nie widziałem.Napisz czy pomogło.
 

baartek

New member
co do tamtej konfiguracji, to gdybym nie oglądał meczów to by może i było ok, ale jak oglądam mecz i jakaś drużyna gra w czerwonnych strojach to mnie strasznie to drażni bo ten czerwony jest jakiś mocno nienaturalny
 
Do góry