sharp led LC40LE530

Grucha01

New member
Witam czy ktos ma info o tym telewizorku mam go aktualnie na oku ale nie mam pojecia czy warto jak by ktos miał jakies informacje to byłbym wdzięczny
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale napisz proszę w jakich warunkach ma grać , jakie masz potrzeby i oczekiwania ?
 

artsaulo

New member
Witam, omijać szerokim łukiem.
Ten telewizor nie ma nic wspólnego z Sharpem, został wyprodukowany na zlecenie Sharpa
 

Grucha01

New member
tzn mi potrzebny telewizor do ogllądania oczywiscie telewizi cyfrowej z kablówki może w przyszłości z taleza.
a dlaczego omijac jest jakis awaryjny no ale nawet jak został wyprodukowany na zlecenie szarpa to na innych podzespołach czy szarpowskich i chyba to sharp udziela gwaranci czy jak to jest
moge go kupić za przystępną cene bo 1600zł i nie wiem czy sie w to pchać czy dać spokój.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Niby led a z tyłu pisze 150W pobór prądu dziwne nie..?? Rozmiar 40cali gdzie konkurencja ma 100w około.Za te Pieniądze warto brać.....
 

Grucha01

New member
led to on ma tylko krawędziowe a cały srodek to lcd a nie patrzyłem ile ma na tabliczce
a tak jest w opisie na jednej ze stron allegro Pobór mocy Pobór mocy w trybie włączenia: 75 W, Pobór mocy w trybie czuwania: 0.5 W, Pobór mocy w trybie wyłączenia: 0.01 W
Załączone wyposażenie Pilot
Gwarancja 24 miesiące
» Obraz
Rodzaj ekranu LED
Przekątna ekranu [cal] 40
Format obrazu 16/9
Rozdzielczość 1920 x 1080
Zastosowane technologie DVB-C
DVB-T
MPEG-4
MPEG-2
Inne Podświetlenie LED krawędziowe, Technologia panelu: RGB, Standard HD TV 1080p, Lokalne podświetlenie: 100 Hz, Redukcja drżenia, System Virtual
» Tuner
Tuner Analogowo-cyfrowy
Tuner funkcje TOP/FASTEXT
Teletekst TAK
Pamięć stron teletekstu 1000
Inne Tuner SDTV / HDTV (MPEG4; H.264), System NTSC (przez wejście AV) / PAL / SECAM
» Funkcje
Konfiguracja Menu wyświetlane na ekranie (OSD)
Funkcje dźwięku Wzmacniacz cyfrowy
Dodatkowe funkcje Timer, Automatyczne wyłączenie
Zastosowane technologie EPG

Inne Odtwarzacz multimedialny (USB): filmów/zdjęć/muzyki, Odtwarzacz plików DivX, Nagrywanie na podłączoną pamięć USB, Funkcja pauzy na żywo: zapis w pamięci USB
» Nagłośnienie
System fonii Stereo
Głośniki 2 głośniki
Moc głośników [W] 16
Inne System dźwięku B/G; D/K; I; L/L, System dźwięku HD MPEG4 AVC / MPEG4 AAC
» Złącza
Panel przedni TAK
HDMI 2
Wejścia Euro 2
Wyjście słuchawkowe TAK
Zastosowane technologie Component Video
USB
czy ktoś moze to uczciwie potwierdzić
 

Grucha01

New member
no to raczej rezygnuje z zakupu tego telewizora ajutro w realu jest wyprzedarz tego modelu trudno niech wezmą go inni.
dzieki
 

Grucha01

New member
a co byscie polecali za telewizorek 40 calowy do oglądania macie jakies propozycje oczywiscie w miare z ceną tez uwazajmy zgóry dziekuje za jakeikolwiek wskazówki tym bardziej ze jestem laikiem w tym zagadnieniu
 

Grucha01

New member
w zasadzie to bez szalenstw ale powiedzmy ze jakieś do 2300zł preferowany tanszy no oczywiscie 40 cali i zeby miał ten tuner do telewizji cyfrowej kablowej chyba to dvb-c jak dobrze wyczytałem zresztą polegam na was znacie się lepiej ja na tym akurat nie zabardzo.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
a co byscie polecali za telewizorek 40 calowy do oglądania macie jakies propozycje oczywiscie w miare z ceną tez uwazajmy zgóry dziekuje za jakeikolwiek wskazówki tym bardziej ze jestem laikiem w tym zagadnieniu

Sharp 630 jest ok ale zajeżdza Philipsem styl Menu...razem współpracują widzę prawdziwy sharp to od modelu 830 reszta to wynalazki poniżej. Zerknij na to...

TV LED Toshiba 40RL838
 

prong_1

New member
no to raczej rezygnuje z zakupu tego telewizora ajutro w realu jest wyprzedarz tego modelu trudno niech wezmą go inni.
dzieki
Kolego ten telewizorek był w ofercie w Real Rybnik, dzisiaj tam byłem i chętni na niego się znaleźli szybko - ok. 14.00 nie było już żadnej sztuki. Widać nie czytali tego forum. Ja zdecydowałem się na Philipsa 40 pfl5606, pozdr:)
 

silesia

New member
hej, ja zakupialm ten model i niestety po przyjezdzie do domu odpakowalam z mezem i nie działa :/ nie chce sie odpalić nie ma ani stanu czuwania ani zadnych oznak poboru pradu jakby byl popsuty... nie wiecie moze jak go odpalić moze jest jakis sposob obawiam sie ze może był trefny jakis ....
dajcie znac proszę jeśli macie jakies info
 

kbsquad

New member
hej, ja zakupialm ten model i niestety po przyjezdzie do domu odpakowalam z mezem i nie działa :/ nie chce sie odpalić nie ma ani stanu czuwania ani zadnych oznak poboru pradu jakby byl popsuty... nie wiecie moze jak go odpalić moze jest jakis sposob obawiam sie ze może był trefny jakis ....
dajcie znac proszę jeśli macie jakies info

Cześć.
Ja również zakupiłem dzisiaj ten TV. Po prawej stronie od dołu jest włącznik. Też myślałem że jest zepsuty ale na szczęście odnalazłem włącznik.
Pozdrawiam
 

klimu

New member
hej, ja zakupialm ten model i niestety po przyjezdzie do domu odpakowalam z mezem i nie działa :/ nie chce sie odpalić nie ma ani stanu czuwania ani zadnych oznak poboru pradu jakby byl popsuty... nie wiecie moze jak go odpalić moze jest jakis sposob obawiam sie ze może był trefny jakis ....
dajcie znac proszę jeśli macie jakies info


Pod ekranem na obudowie masz przycisk zasilania (pod dolną częścią obudowy, koło stopy). Włącz go i będzie grać
 

MacRoS

New member
Kupiłem w ub. tygodniu w promocji w Realu za 1599 zł. Jak dotąd jestem bardzo zadowolony. Początkowo, trochę kłopotów sprawiło mi włączenie :( zanim zauważyłem, że wyłącznik "mechaniczny" jest po przeciwnej stronie telewizora niż "dotykowy". Z instrukcji wg. mnie jasno to nie wynikało.
Pomógł mi post na tym forum, powyżej :).
Menu jest intuicyjne i przez wyszukanie kanałów przeszedłem bezproblemowo. Przeraziłem się, gdy TVP1 i 2 zaczęli testowo nadawać w jakości HD. Obraz był bardzo dobry, ale dźwięk (mowa) jak "z garnka" :(.
Po wielu bezskutecznych próbach ustawień parametrów w zakładce "Dźwięk" "odkryłem", że w zakładce "Ustawienia języka/Bieżące/Audio" należy zamienić
"Polski" na "org(Dolby Digital Plus)". Pomogło i jest bardzo dobrze.Ustawienie to nie jest trwałe, "Polski" ustawia się defaultowo, czyli przy każdym wejściu na TVP1HD i TVP2HD trzeba ten parametr przestawiać ręcznie. Mam nadzieję, że to tylko do czasu i w ostatecznej wersji nadawania tych programów wszystko będzie ok.
 
Ostatnia edycja:
Do góry