Sharp 32dh500e się restaruje.

gaspard5

New member
Sharp 32dh500e się restartuje.

Witam,
Jestem szczęśliwym posiadaczem Sharpa 32dh500e i mam z nim delikatny problem. Otóż w trakcie oglądania restartuje mi się – to znaczy gaśnie mi obraz – pojawia się brak sygnału i sam się włącza. Czasem dzieje się tak co kilka minut, czasem co kilka godzin. Mam podłączony tuner Ferguson po Hdmi. Dziwne, że gdy podłącze go po euro lub oglądam coś z usb to nic takiego się nie dzieje. Nie wiem czy to wina telewizora czy tunera. Próbowałem różnych ustawień TV – łącznie z resetowaniem do ustawień fabrycznych. Znalazłem w necie informacje, że może to być wina oszczędzania energii, ale ja nie mam takich funkcji. Zmieniałem również ustawienia w tunerze (zaktualizowałem nawet oprogramowanie). Kupiłem inny kabel Hdmi. Nic nie pomaga. Nie bardzo mam pomysł co dalej z tym zrobić. Pozostało mi jeszcze zmienić oprogramowanie w telewizorze. I w związku z tym mam pytanie – jaki soft będzie odpowiedni? Czy ten ze strony sharpa będzie miał menu w języku polskim, bo piszą, że to hiszpański? (nie mogę wkleić linka bo mam za mało postów :-?) A może ktoś miał podobny problem i doradzi mi co zrobić. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

pawel1973tt

New member
Cześć też mam taki model sharpa spróbuj wejść w menu-czas i ustaw : wył. przy braku sygnału-wyłączone,wył.przy bezczynności-wyłączone
 
Do góry