Sharp lc22le510ev problem z nagrywaniem na USB

copy

New member
Mam problem z nagrywaniem na usb niektórych kanałów DVT B na nośnik USB w sharpie lc22le510ev . Programy TVN, TVN 7, PULS i Polsat sport news są nagrywane w złej jakości - obraz co sekundę jest jakby zrywany, co sekundę pojawiają się zniekształcenia nagranego obrazu. Pozostałe kanały - cały MUX TVP , Polsat,i TV4 - nagrywane są w idealnej jakości.
Dodam ponadto, że wymieniałem telewizor w reklamacji na drugi, ten sam model i problem jest ten sam.
Moc sygnału DVT B - maksymalna. (nadajnik kisielice iława).
Wkładałem kilka modeli USB i zewnętrzne twarde dyski - problem pozostaje.
Nowego oprogramowania do tego telewizora nie znalazłem.
rozmawiałem z serwisami i pierwszy raz słyszą o takim problemie.
POmóżcie. Co mam robić?
skierować antenę na nadajnik w trzeciewcu? Wina kodowania sygnału?
Dlaczego 12 programów nagrywa idealnie a te cztery nie?

Nie jest przecież mozliwe by dwa telewizory miały tą samą wadę, chyba że to jakiś poważny feler tych modeli sharpa!
 

copy

New member
Witam jeszcze raz
Pisałem w powyższej sprawie do centrali Sharpa i wygląda to na wadę oprogramowania, tylko nie wiadomo kiedy nowe oprogramowanie likwidujące ten problem bedzie.
Wygląda to na niezgodność towaru z umową i poważną wadę tych modeli, no chyba że się z tym oprogramowaniem uwiną! Poniżej odpowiedz centralnego serwisu Sharpa,
Ciekawe co mam zrobić z tym tv po takiej odpowiedzi (mam go ponad 10 dni więc chyba zwrot nie wchodzi w grę?)



Szanowny Panie!

Dziękujemy za Pana zapytanie E-Mailowe.

Przekazaliśmy Pana sprawę do naszego glownego dzialu technicznego.

Pracujemy nad oprogramowaniem, jednak na dzien dzisiejszy nie jestesmy w stanie udzielic Panu informacji, kied pojawi sie ono na naszej stronie internetowej.

Jesli ma Pan dalsze pytania, prosimy o podanie numeru klienta. Numer klienta to: xxxxxxxx

W razie dalszych pytan, jesteśmy do Pana ciaglej dyspozycji pod numerem telefonu:
0 801 601 609 (oplata jak za polaczenie lokalne)
(Pon.-Pt. 08:00 do 17:00)
 
Do góry