Problem z moim byłym 40LE820E - znikneło info o programach

Marcin2000

New member
Bez reklam
Nie wiem czy pozstał tylko reset? Poznikały informacje w TV (Cyfrowy Polsat) o kanałach, progrmie, aktualnie nadawanym itd.

Nie mogę tego przywrócić, jest tylko komunikat - wymaga dostrojenia do kanałow cyfrowych czy jakoś tak - odbierany jest cyfrowy Polsat z dekodera SD po kablu EURO do tej pory było OK teraz się porobiło.

Jak to przywrócić do stanu poprzedniego?
 

babus

Member
TV włączony jest na wejście euro?:wink: Nie dostaje sygnału z wejścia antenowego i chce się dostrajać do kanałów TV naziemnej.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
tak dekoder Cyfrowego Polsatu jest starszego typu z wyjściem EURO do tej pory działał Ok co przestało w nim nagle grać? Co zrobić by powrócić do stanu poprzedniego?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale przecież jakość obrazu poprawi Ci się przynajmniej o 30% jeśli podłączysz po HDMI - więc wymień koniecznie dekoder. To koszt 10 zł . I będziesz miał kłopot z głowy. I oczywiście nie jest to wina telewizora bo sygnał idzie po AV
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Ale przecież jakość obrazu poprawi Ci się przynajmniej o 30% jeśli podłączysz po HDMI - więc wymień koniecznie dekoder. To koszt 10 zł . I będziesz miał kłopot z głowy. I oczywiście nie jest to wina telewizora bo sygnał idzie po AV

pewnie tak zrobię i wymienię ale to mój były TV który jest u mojej mamy... a więc sami rozumiecie... co do jakości obrazu z spodka Cyfrowego Polsatu z sygnałem puszczonym po EURO byłem zaskoczony na plus!
 
Do góry