Jaki LCD 46"

salut12

New member
Witam

Mam dylemat wyboru TV, aktualnie posiadam LCD Sharp 32" i jestem z niego zadowolony, w planie mam zakup czegoś w wielkości 46", czytałem sporo ostatnio o markach Sharp, samsung, sony i ich modelach 46", niestety w większości opinii jest tyle co artykułów.

TV będzie pracować w pomieszczeniu 20m2 na poddaszu z oknami dachowymi (okna maja żaluzje także słońce nie pada na panel. Odległość od ekranu około 3 m na wprost. Tematyka ogladana na TV jest szeroka od filmów, programów przyrodniczych po sport i bajki. TV jest oglądany w godz. 16-24. Do TV będą podłacza: PS3, Sagemcom HD-Cyfra+, Nagrywarka DVD Panasonic.
TV zależy mi na takich usługach jak: ipla, youtube, może internet, itp.
Zależy mi aby TV automatycznie zmieniał format obrazu, min. 3 wyjścia HDMI, czytanie zdjęć z USB, wyraziste, naturalne kolory, ładna czerń. Myśle, że TV powinien mieć panel 100Hz.

Ogólnie zatanawiam się miedzy LED a Plazmą ale ze względu na dużo godzin pracy TV odstrasza mnie zużycie prądu przez plazmy i ponoć krótsza żywotność.
Kwota którą chce wydać na TV 3500-4000 zł, rozważam zakup:
1. SHARP LC-46LU630E (ponoć nie przełącza automatycznie formatów obrazu), LC-46LX810E - nie mają ipla ale ps3 ma :)

2. Sony KDL-46EX520 LED - ale to 50Hz !

3. Samsung UE46D5500 - podobno są z gorszymy i lepszymi panelami

4. UE46D6750 - ten jest ciekawy tylko drogawy

5. lub inne może


Proszę o jakieś sugestie !
Roman
 
Do góry