Sharp lc46le830e - jaki dysk przenośny?

lewypp

New member
Mam zamiar zakupić ten model sharpa, natomiast wcześniej myśle o zakupie przenośnego dysku do podpięcia przez USB i oglądania filmów HD. nie wiem jednak jaki dysk zakupić ponieważ w necie mało info na ten temat. Chciałbym wiedzieć czy jest jakieś ograniczenie pojemnościowe, czy można podpiąć dysk 1TB i jakiej wielkości ma to być dysk ponieważ są wielkości 3,5 2,5 i 1,8. Najbardziej odpowiadał by mi 2,5 bo z tego co wiem to nie potrzebują one dodatkowego zasilania tylko tego z USB. Gdyby ktoś napisał czy do tego modelu TV można podpiąć dysk 2,5 1TB byłbym bardzo wdzięczny :) No i czy odtwarzane filmy 1080p z takiego dysku będą się dobrze prezentować czy nie będzie zacinać itp :)
 

ewaldus

New member
Ja przed zakupem 830-ki najpierw kupilem odtwarzacz HDD Ariva 210 i dysk 2TB 3,5". Zero problemow z napisami, z roznymi formatami audio video. Jednym slowem lyka wszystko. Ladna mala skrzyneczka. Polecam takie rozwiazanie. Mnie calosc kosztowala niecale 500zl.
 

polokocta

New member
Podepniesz bezproblemowo. Ja mam dysk WD 320 giga i gra aż miło. Problem jest jedynie z odczytywaniem przez tv napisów i brakiem obsługi dźwięku w dts w plikach mkv.
 

lewypp

New member
mam jeszcze taką prośbę bo jednak w tych sprawach jestem nowicjuszem, czy moglibyście mi polecić jakieś kino domowe 5.1 z odtwarzaczem (Blu-ray niekoniecznie) do którego taki dysk bym mógł bym podpiąć i by wszystko śmigało bez zarzutu :) kino marnej jakości raczej bo tak do 1200zł :)
 
Do góry