Sharp 40LE630E napisy i porażka

sopelek

New member
Witam
kupiłem ten telewizor jako najbardziej spełniający moje oczekiwania,
m.in. po lekturze postów z tego forum.
telewizor kupiłem przed wigilią i aktualnie już chcę go sprzedać, wystawiłem na allegro za 2299,00
myślę że ktoś się znajdzie kto go kupi,
ale to nie powód pisania tego posta,
jako że ten telewizor nie potrafi jednocześnie czytać napisów i odtwarzać filmu. pytanie brzmi czy jakiś inny model sharpa to potrafi?
byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
telewizor nie potrafi jednocześnie czytać napisów i odtwarzać filmu
Jeśli to jest jedyny powód twojego niezadowolenia to myślę kolego, że ........ dalej nie piszę bo dostanę BANA na tym forum.
Dokup do Sharpa odtwarzacz multimedialny ASUS O!Play MINI i będziesz miał więcej niż się spodziewasz. Cena 245 zł. i mniej stracisz niż na odsprzedaży Sharpa.
Asus O!Play Mini FullHD 7.1 MKV RMVB TXT USB DTS (2018848239) - Aukcje internetowe Allegro
 

sopelek

New member
dzięki kolego za podpowiedź, zdaję sobie sprawę że może się to wydawać komuś dziwne, ale jeśli tv jest wykorzystywany głównie za dnia do tv albo wieczorami do oglądania filmów lub seriali, głównie zagranicznych, to można powiedzieć że tv spełnia moje oczekiwania w 40% a to nieco za mało.

jeśli ktoś mi zaoferuje cenę o 100 zł mniej niż dałem, moja strata, wolę dopłacić i mieć urządzenie które spełnia moje oczekiwania a nie wydawać następne pieniądze i mieć półśrodek z kolejnym pilotem.
 

djpielgrzym

New member
U mnie spięty TV z kompem.Full HD zero problemu, Czysty piekny obraz. Dzwięk z karty dziwkekowej do 5,1. Wrażenia super. Jest jeszcze DLNA.
Raczej nie znajdziesz TV który by łykał ci wszystko, wszystkie napisy, formaty itd. zbyt czesto się to zmienia. Nowe formaty, zmiany w istniejących... Problem jest taki iż sprzedawca sprzetu za dodanie nowych formatów musi zapłacić im autorom. Po pewnym czasie gdy tv nie bedzie juz sprzedawany GWARANTUJE Ci iż support się skonczy. Klient ma kupować nowe TV i dawac zarabiać, a nie raz zapłącić i wymagać.
 

djpielgrzym

New member
telewizor kupiłem przed wigilią i aktualnie już chcę go sprzedać, wystawiłem na allegro za 2299,00
myślę że ktoś się znajdzie kto go kupi

Osobiscie bym zadzwonił do sharpa i powiedzial o problemie. Wg specyfikacji ma działać, wiec musi! Jesli nie bedzie działać towar mozez zwrocic jako niezgodny z parametrami. Moze zaproponuja ci ciekawe rozwiązanie. sobiscie znam przypadek gdzie sharp wymienił produkt na wyzszy.
 
Do góry