Jaki uchwyt ścienny do Sharp LC-46LE830E ??

basja

New member
Chcę, aby nowo zakupiony telewizor jw wisiał na ścianie. Zależy mi, by nie zagracał pokoju, czyli był jak najmniej wysunięty od ściany. Z punktu widzenia moich potrzeb, jako widza, to najlepszy byłby uchwyt zwykły, płaski bez żadnych uchyłów i innych funkcji, jak najbardziej przylegający do ściany. Nie potrzebuje ani skręcać, ani uchylać, u mnie tv można oglądać i tak tylko na wprost wielkiego wypoczynku, innych potrzeb nie ma.
Natomiast z punktu widzenia użytkownika różnych funkcji telewizora, to sie zastanawiam nad takim mocno przylegającym do ściany uchwytem. Jest w sklepie np uchwyt, co odstaje od ściany tylko 3 cm. Ok, ale jak fizycznie podłączać potem do tv a to pendriva, a to PS3 i różne takie, które nie są na stałe podłączone do tv? Jakby ciasno chyba ? Nie wyobrażam sobie zdejmowanie tv ze ściany, kiedy potrzebuję podłączyć coś do tv, a przecież wszystkie złącza są od tyłu tv.
To może jednak jakiś inny uchwyt kupić? Sama nie wiem.
Poradźcie coś, nie mam doświadczenia z tymi płaskimi tv, przedtem miałam kineskopowy stojący na stoliku.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja kupiłem do swojego takie ustrojstwo- Vivanco 25657 Titan MT 6320B.Teraz w euro jest na niego promocja i kosztuje 149 PLN. Uchwyt jest bardzo solidny ale i prosty w instalacji a przede wszystkim ma wbudowaną dobrą poziomicę więc nie potrzebna już żadnej dodatkowej. Sam telewizor odstaje od ściany dosłownie na kilka centymetrów i jest możliwe w miarę łatwe podłączanie kabli.Też chciałem początkowo kupic uchwyt prawie płaski bo nie przewiduje konieczności regulacji w pionie.Szybko jednak doceniłem ,że tego nie zrobiłem - musiałem podłączyć przez euro ,stara nagrywarkę dvd z której jeszcze czasem korzystam a w tym tv złacze euro jest skierowane do ściany.Jednak nawet jak nie będziesz korzystać ze złacza euro to i tak tv powieszony zbyt blisko ściany to mordęga przy każdorazowym dołączaniu nowego urządzenia a w skrajnym przypadku konieczność zdjęcia ze ściany
 
Ostatnia edycja:
Do góry