Sharp aquos lc32-le600e

grego81

New member
Witam wszystkich.Mam taki problem ;posiadam TV.jak temacie ma on wejście USB,tylko nie wiem do czego ono służy bo w menu nic o tym niema,podłączałem pena. z filmami AVI i fotkami JPEG lecz na ekranie TV.nic się nie pojawia wchodząc w tym czasie w menu TV.kiedy jest podłączony pendr...też nic na ten temat się nie wyświetla,więc do czego służy te wejście USB i jak z niego korzystać?Jeszcze mam jedno pytanie;czy jest możliwość wgrania jakiegoś nowego lub alternatywnego oprogramowania do tego TV.jeżeli tak to w jaki sposób i z kąt je pobrać. Zdałem trochę pytań(może zbyt wiele na początek,ale mało się znam na TV.bardziej na tunerach SAT.),ale jestem nowy na tym forum,pytałem na innym ale pokierowano mnie właśnie tu.:( Pozdro.-grego81
 

grego81

New member
USB w tym modelu tylko do aktualizacji oprogramowania służy
Ok.Dzięki,a skąd pobrać najnowsze oprogramowanie lu jakieś alternatywne(o ile takie istnieje),i czy wystarczy je wykonać za pomocą pendriva?Bo może z nowszym oprogramowaniem będzie można coś obejrzeć przez pend...?
 
Ostatnia edycja:

PurpleViolet

New member
oprogramowanie najnowsze jest dostępne na stronie sharpa, ale o obsłudze czegokolwiek przez usb możesz zapomnieć niestety.
ps.
Posiadam model le705 co prawda mp3 i zdjęcia z usb obsługuje, ale dokupiłem hdplayera z obsługą DLNA i w sumie mam to wszystko co większość tv oferuje ale bez niespodzianek (typu napisów nie widzi albo jakiegoś filmu nie obsługuje czy problem z konfiguracją po LAN)
A jeżeli coś nowego dojdzie w funkcjonalności to tylko hdplayera wymienię na coś nowszego :)... dużo tańsza impreza niż wymiana tv
 

grego81

New member
oprogramowanie najnowsze jest dostępne na stronie sharpa, ale o obsłudze czegokolwiek przez usb możesz zapomnieć niestety.
ps.
Posiadam model le705 co prawda mp3 i zdjęcia z usb obsługuje, ale dokupiłem hdplayera z obsługą DLNA i w sumie mam to wszystko co większość tv oferuje ale bez niespodzianek (typu napisów nie widzi albo jakiegoś filmu nie obsługuje czy problem z konfiguracją po LAN)
A jeżeli coś nowego dojdzie w funkcjonalności to tylko hdplayera wymienię na coś nowszego :)... dużo tańsza impreza niż wymiana tv
Ok.Dzięki.W tygodniu poszukam tego na stronie SHARPA,bo dziś trochę już puzno,dam znać jak mi to wszystko wypali lub nie wypali.;-) Pozdrow.-grego81
 

grego81

New member
oprogramowanie najnowsze jest dostępne na stronie sharpa, ale o obsłudze czegokolwiek przez usb możesz zapomnieć niestety.
ps.
Posiadam model le705 co prawda mp3 i zdjęcia z usb obsługuje, ale dokupiłem hdplayera z obsługą DLNA i w sumie mam to wszystko co większość tv oferuje ale bez niespodzianek (typu napisów nie widzi albo jakiegoś filmu nie obsługuje czy problem z konfiguracją po LAN)
A jeżeli coś nowego dojdzie w funkcjonalności to tylko hdplayera wymienię na coś nowszego :)... dużo tańsza impreza niż wymiana tv
Witam,mógłbyś mi wytłumaczyć co to jest HDPlayer z obsługą DLNA i do czego służy bo nie bardzo się orientuje o co w tym chodzi,bo jeżeli jest to przydatne to i może ja bym to dokupił.(oprogramowanie mam ze strony producenta,lecz próbuję wgrać według wskazówek które pobrałem z oprogramowaniem lecz nic nie wchodzi tak jak jest to opisane) POZD.grego81:(
 

grego81

New member
Oprogramowanie wgrane.Tylko jeszcze raz to:mógłbyś mi wytłumaczyć co to jest HDPlayer z obsługą DLNA i do czego służy bo nie bardzo się orientuje o co w tym chodzi,bo jeżeli jest to przydatne to i może ja bym to dokupił.
 

PurpleViolet

New member
tak w skrócie...
HD Player to odtwarzacz multimedialny, który podłącza się pod tv. Jako że niektóre posiadają dodatkowo gniazdo LAN, można je podłączyć do sieci domowej i przeglądać zawartość np. z komputera, który znajduje się w innym pokoju lub u sąsiada :)

HD Payer z opcjami internetowymi daje możliwość korzystania z wbudowanych serwisów internetowych np. Youtube itp...

zajrzyj do zakładki "Sprzet"... cała poświęcona jest tego typu urządzeniom
 

grego81

New member
tak w skrócie...
HD Player to odtwarzacz multimedialny, który podłącza się pod tv. Jako że niektóre posiadają dodatkowo gniazdo LAN, można je podłączyć do sieci domowej i przeglądać zawartość np. z komputera, który znajduje się w innym pokoju lub u sąsiada :)

HD Payer z opcjami internetowymi daje możliwość korzystania z wbudowanych serwisów internetowych np. Youtube itp...

zajrzyj do zakładki "Sprzet"... cała poświęcona jest tego typu urządzeniom
OK.Dzięki. Pozdr.-grego81
 
Do góry