Kiedy Będzie Ipla

sulecki

New member
TVN zapowiedział rozszerzenie dostępności TVN Player dla telewizorów Panasonic w tym roku, a dla Philips, Sharp i LG w przyszłym. Więc może chociaż to się uda .... Zobaczymy
 

meriox

Member
Trudno.
Sharp chyba nie zdaje sobie sprawy, że coraz więcej klientów woli "więcej bajerów" niż ładniejszy obraz. Samsung ze swoim SmartTV króluje.
 

wlserwis

New member
Nie tylko Samsung, Philips, ostatnio Panasonic no i oczywiście LG - wszystkie mają już ipla i iplex.

A propos, gdzie jest ten obiecany nowy sofy do Sharpów? Miał być OSTATECZNIE do końca listopada, pamiętacie, hehe.

Ja dokupiłem BP Panansonica i tam mam niezłą iple i iplex (pojawiły się dwa miesiące temu po uaktualnieniu softu).
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
Dziękujemy za wiadomość. Cały czas pracujemy nad rozwojem ipla na telewizory, dlatego być może w przyszłości będzie to możliwe. Jednak w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie określić czy na pewno i kiedy widget ipla mógłby byc dostępny w TV Sharp. Prosimy zatem śledzić rozwój sprawy. Pozdrawiam, Monika Mioduszewska Specjalista ds. Wsparcia Technicznego Dział Wsparcia Technicznego i Testów --------------------------------------- Redefine Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A (budynek BLUE POINT, piętro 4) 04-028 Warszawa tel: +48 22 516 21 00 www.redefine.pl www.ipla.pl kontakt@ipla.pl
 

djpielgrzym

New member
Dziękujemy za wiadomość. Cały czas pracujemy nad rozwojem ipla na telewizory, dlatego być może w przyszłości będzie to możliwe. Jednak w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie określić czy na pewno i kiedy widget ipla mógłby byc dostępny w TV Sharp. Prosimy zatem śledzić rozwój sprawy. Pozdrawiam, Monika Mioduszewska Specjalista ds. Wsparcia Technicznego Dział Wsparcia Technicznego i Testów --------------------------------------- Redefine Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A (budynek BLUE POINT, piętro 4) 04-028 Warszawa tel: +48 22 516 21 00 www.redefine.pl www.ipla.pl kontakt@ipla.pl

W tym przypadku tak naprawdę zyskuje kazdy. Sama ipla- ilość odwiedzających, dostępność wyswietlania reklam spersonalizowanej grupie odbiorców ( przeciez dzieci neo nie kupuja tv, a ich rodzice którzy nie tylko na to kase wydają). Firma produkująca TV - lepsza, atrakcyjniesza oferta.
Klient - nowy produkt, mozliwosci = zadowolenie :)
 

djpielgrzym

New member
Jak masz ps3 to ipla jest na 100% :)
Pewnie w xboxach też:)

Pewnie... Dodając konsole powiedzmy, ze mamy kinekta, dodajac odtwarzacz blue-ray powiedzmy ze mamy tak owy odtwarzacz w tv, a majac 5,1/ 7,1 mamy 5,1/7,1 w tv. Mam tez ESP/abs itd, tylko moj telewizor musze do samochodu wsadzić...

Nie przesadzaj kolego. Mowimy tu o konkretnych uslugach/aplikacjach w danym telewizorze a nie w urzadzeniach peryferyjnych...
 

djpielgrzym

New member
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/78335-ces-2012-sharp-nasza-domena-to-wielkie-ekrany.html

Kiki napisał, że Sharp odpala nową platformę NetTV:

Nowa linia będzie również okazją do uruchomienia nowej platformy Smart TV.
Nazywać się to ma Smart Central.

Ciekawe czy zaimportują to też do starszych modeli jak le830 czy tylko te najnowsze będa miały tę funkcjonalność...

Myślę, że nie. Zapewne jakś "logiczny" powód wymyślą. Klient ma kupować nowy towar i dawać zarabiać. A nie oczekiwać i oczekiwać za już raz zapłacone pieniądze. Oczywiście polityka firmy może być inna, gdyż obecny Aquosnet+ działa na licencji philipsa, więc philipsowi przypadają tantiemy. A tego już nie lubi placić żadna firma
 
Do góry