Sharp I najnowsza na świecie seria true HD - z nowej fabryki

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze nie przebrzmiały echa IFA w Berlinie a Sharp
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]na konferencji w dniu 6 września, 2006 poinformował ,że wypuszcza pierwsze Modele z serii true Hd D62.Full-HD 1080p AQUOS w wielkościach 46 " (LC-46D62U) i 52" (LC-52D62U)

Kameyama No. 2 Rozpoczęła właśnie produkcję . Będzie to najbardziej zaawansowana technologia na swiecie.Nowa generacja ma się charakteryzować doskonałą czernią, płynnością i głębią obrazu , Eleganckim i dostojnym wyglądem.
[/FONT]Tworząc nowy trend na rynku.
Wyposażone w 2x HDMI / kompatybilne z 1080 p- sygnałem z Blu-ray/, 2 x komponent. Posiadać będą największy dotychczas kontrast 2000: i 10000: dynamiczny. Czas reakcji matrycy 4 ms - co pozwoli bez szumów ogladać najszybsze akcje na ekranie.
Zastosowany zostanie najnowszy system podświetlenia matrycy nad którym Sharp pracował wiele lat. System pozwala osiągnąć niespotykaną jakość czerni i głębie obrazu oraz naturalne kolory.
Wreszcie 176 stopni - to 176 stopni ogladania.
Gdziekolwiek będziesz siedział obraz jest pełen. Seria będzie też dziełem artystycznym pod wzgledem wygladu zewnętrznego. Subtelnie podkreśla wcięcia jak u kobiety.

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]LC-52D62U rozpocznie sprzedaż od USA - w pażdzierniku tego roku - w cenie US$4,799.99 podczas gdy LC-46D62U cena US$3,499.99.

(NE Asia Online)
[/FONT]

[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
3,500$ x3zł = 10,500zł - przecież to rewelacyjna cena za 46"

może orientujesz się jaka będzie cena u nas i czy one będą u nas w sprzedaży?

ps.
ja chyba nigdy nie kupię tego LCD jak bedą wychodzić co chwila nowe modele
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
obstawiam, że chodzi o serię xd1 na rynek azjatycki, poza tym nie widziałem takiego modelu :eek:
 

nowy66

New member
ar2 napisał:
obstawiam, że chodzi o serię xd1 na rynek azjatycki, poza tym nie widziałem takiego modelu :eek:

To JEST wersja XD1E ale dla rynku USA. Kameyama 2 rozpoczęła produkcję już w 08 - i z tamtąd będa do PRL przychodzić modele 46"/52" XD1E.

Zobacz np. TUTAJ

Modele amerykańskie (D62) od europejskich (XD1E) będa się niewiele różniły, natomiast azjatycki będzie bardziej podobny do istniejących serii.

Dopiero w 02 czeka nas nowa seria HD1E.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
taką znalazłem informację

Sharp 42XD1E będzie dostępny już za tydzień !!!!!!!!!!!
Cena 9999 pln !!!!!!!!!!!!!!!

37" i 52" czekam na info na dniach


oraz ceny z oficjalnej strony SHARP.de
ceny

i teraz nasuwa się pytanie - jakie będą ceny u nas ?
powinny być chyba takie same /euro x 4/

może ktos to skomentuje ....

pozd
 

jarwisz

New member
Bez reklam
są już u nas
pierwsze sądażowe ceny
37"
42"
46"
52"

wystawiona cena jest ceną KUPNA - jeżeli nikt nie będzie więcej licytował za tyle go sprzeda
ale na razie on ich nie ma - będzie miał za 10 dni - przed końcem aukcji - także jakby co ściemy nie ma /pytałem się przez telefon o 37"/ gwarancja 24m-ce Sharp PL
pozd
 
Ostatnia edycja:

Gatekeeper

New member
jarwisz napisał:
są już u nas
pierwsze sądażowe ceny
37"
42"
46"
52"

wystawiona cena jest ceną KUPNA - jeżeli nikt nie będzie więcej licytował za tyle go sprzeda
ale na razie on ich nie ma - będzie miał za 10 dni - przed końcem aukcji - także jakby co ściemy nie ma /pytałem się przez telefon o 37"/ gwarancja 24m-ce Sharp PL
pozd

BRAWO jarwisz !!! widzę, że się nieźle napaliłeś na te telewizorki...ja też
icon10.gif


a swoją drogą, sprawdzcie napis na 52"XD1E w aukcji 52" na dole strony - "Plazma Center" i srrruu hehe :)

jarwisz,
1) wiesz może skąd będą brali matryce do modelu 42". Też gdzieś słyszałem, że będą z outsorce'ingu, ale nie jestem pewien ?

2)Mike52 (koleś pracujący w Sharp USA) mówił ostatnio, że seria XD1E jest o półkę niżej od D90 (a u nas to chyba GE1E ? ) - gorszy dzwięk i opcje regulacji i stąd niższa cena tej serii. Natomiast matryce w modelach 46" i 52" są z nowej fabryki, więc pod względem obrazu będą niby lepsze....
 

jarwisz

New member
Bez reklam
pewnie że się napaliłem
nawet się zapożyczyłem a KIKI milczy
co do matrycy 42" to pytanie raczej do experta /patrz wyżej/

pozd
 

nowy66

New member
Widoczne różnice w wyposażeniu (w porównaniu do 37, 46,52 XD1E) kazałyby mysleć, że model 42" jest modelem "outsourcingowym". Jednakże w bezpośredniej rozmowie miła Pani z Sharpa (która wzięła nas za dziennikarzy z PL;) ) powiedziała wyraźnie, że jest to model produkowany w Kameyama1 gdy tym czasem 46/52 w Kameyama2. Ja myślę, że powinniśmy poczekac do oficjalnych instrukcji obsługi, żeby mieć pewność tak co do wyposażenia jak i miejsca produkcji.

Pewne jest tylko jedno : model 46" (IMO) jest najlepszym modelem w tej serii (wielkość/cena/wielkość pixeli/wyposażenie)

pzdr
 
Do góry