Sharp 46 lu824e trzaski co robic ?

karashell

New member
witam kupilem leda 46 lu824e firmy sharp mam problem poniewaz telewizor przy rozgrzaniu trzeszczy na dluzsza mete jest to denerwujace także po wyl telewizora jak ide spac trzeszczy szczela !... masakra co robic ? :???:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nikt z naszych użytkowników nie zgłaszał nawet jednej sztuki. A mamy je od pierwszego dnia.
 

Stilon

New member
Nikt z naszych użytkowników nie zgłaszał nawet jednej sztuki. A mamy je od pierwszego dnia.

Ale tu na forum użytkownicy zgłaszali występujące pojedyncze strzały (ja również) podczas pierwszych minut po odpaleniu. Podejżanym jest plastik który występuje na łączeniu srebrnej ramki z tyłem (widoczny od góry tv). Tam popatrz czy masz "prosty" plastik, u niektórych (u mnie również) występuje falowanie (mniejsze lub większe). Sprawę strzałów badamy/nasłuchujemy. Jak na razie to pojedyncze przypadki strzałów.
 

wlserwis

New member
Mój le830 też strzela, na szczęście (jak na razie) tylko raz w trakcie rozgrzewania i raz w trakcie stygnięcia. Trzask jest do zniesienia, czasem się go nie zauważa, kiedy tv głośniej gra.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To przecież normalne. Wiedzą Ci którzy mają nawet bardzo drogi sprzęt audio .
Nie mylmy pojęć.
 

Stilon

New member
To przecież normalne.

Normalne to to kolego nie jest. Normalne to jest jak sobie plastik cichutko siedzi i się nie odzywa. Miałem wcześniej LCD też Sharpa i tam nigdy żadnych strzyków/strzałów nie słyszałem. Zrobiony był po prostu z lepszych/sztywniejszych plastików.
Moja teoria jest taka: globalne oszczędności na czym się tylko da !
 
Do góry