Sharp BD HP 90 S lub BD-HP35S

zorro102

New member
Na początku witam wszystkich forumowiczów.

Mam pytanko do posiadaczy lub też orientujących się w temacie czy odtwarzacze Blu-Ray Sharp BD HP 90 S lub BD-HP35S - widzą dyski twarde w formacie NTFS, czy bez problemu odtwarzają Divix i pliki MKV. Jak jest z napisami - czy je widzą ? (mam TV qatron Sharpa i jak zapewne wiecie są problemy). Jak i co odtwarzają po sieci

z góry dziękuję za informacje - nie chciałbym kupić czegoś również bezużytecznego jak TV Sharpa pod względem obsługi plików.
 

maczupik

New member
sharp bd-hp35s

witam dysku nie podłączałem pod niego ale pendrive łazi z plikami avi divx mkv niema problemu odtwarza wszystko napisów nie próbowałem ale gdzieś czytałem że niema z nimi problemu płyty dvd bd bd3d czyta jest tez wifi tyle ze tylko youtube próbowałem skonfigurować go ze serwerem dlna i programem serviio ale na razie nie udało mi się uzyskać sieci domowej a telewizor mam sharpa aquos lc-46d65e wiec jednym pilotem można tv i blu-ray obsługiwać a i wydawało mi się ze będę mógł filmy 3d blu-ray oglądać ale niestety to nie telewizor 3d wiec takiej opcji niema mimo że bluray jest 3d. ogólnie jestem zadowolony z zakupu jedynym mankamentem na początku była strasznie głośna praca przy odtwarzaniu płyt nie wiem czy nowy upgrade czy coś ale juz taki na szczęście głośny niejest odtwarzacz nabyłem w euro była jeszcze jakaś promocja i 599 zeta kosztował
pozdrawiam
 
Do góry