Jaka matryca w 52LE830 ???

facet

Member
Bez reklam
W tym modelu matryca jest matowa czy błyszcząca ???
I ile okularów jest do tv? Jedne czy dwoje ???
Nieszczęsny clouding występuje tak samo w wersji 52 calowej, czy może tu już jest lepiej w stosunku do modelu 46LE830 ???
 

m2c

New member
Matryca jest matowa, okularów nie ma w zestawie, ale w niektórych sklepach widziałem że dodają. Clouding występuje, ale u mnie jest widoczny tylko na całkowicie czarnym tle. Ogólnie muszę się przyglądać żeby zobaczyć.
 

facet

Member
Bez reklam
Dziwne... tv z 3D i nie dodaja ani jednej pary ???

Masz dokladnie model o który mi chodzi ? 52LE830 ?
 
Ostatnia edycja:

facet

Member
Bez reklam
A które dodają? Te na baterie czy te na ładowanie?
Które są lepsze? a raczej które dłużej trzymią?
Wyczytałem gdzieś że te na ładowanie to półtorej godzinki. Troche maławo:(
 

m2c

New member
Chcesz powiedzieć że w każdym innym sklepie wyciągają okulary z pudełek, a sharp umieszcza informację że okularów nie ma w zestawie tylko po to żeby im to ułatwić?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem co Ty chcesz powiedzieć. Ale my otrzymujemy telewizory od samego początku ich produkcji i zawsze okulary byłe w komplecie po jednej sztuce do każdego telewizora 3D.
 

sulecki

New member
Byłem w Saturn, Euro, Media Markt, i trzech mniejszych sklepach i wszędzie powiedzieli że nie ma w zestawie

Bo nie ma w zestawie. Pisałem w tej sprawie do firmy Sharp.
Dostałem odpowiedź, że w zestawie nie ma, ale w promocji do każdego zakupionego telewizora oferują do dokupienia pierwszą parę okularów za 1zł brutto. Kolejne już w normalnej cenie.

Więc albo markety nie dokupują do każdego egzemplarza promocyjnej pary okularów, albo właśnie dokupują ale sprzedają już potem w normalnej cenie. Ile w ogóle kosztuje teraz para okularów 3d Sharpa w marketach ?
 
Do góry