Kabel SCART do RGB (EXT 1)

arczik81

New member
Witam wszystkich
Mam do Was pytanie i prosbe mam telewizor Sharpa lc46le821e i potrzebuje do niego orginalnego kabla przejsciowego tzn. SCART do RGB(ext1) od Sharpa poniewaz nie posiadam takiego :sad:.
Pisalem juz do Sharpa i przeszukalem mase stron i nigdzie nie jest dostepny.
Moze Wy wiecie gdzie moge takowy kupic albo ktos z Was moze taki sprzedac.
Bardzo dziekuje za pomoc i prosze o kontakt.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Witam wszystkich
Mam do Was pytanie i prosbe mam telewizor Sharpa lc46le821e i potrzebuje do niego orginalnego kabla przejsciowego tzn. SCART do RGB(ext1) od Sharpa poniewaz nie posiadam takiego :sad:.
Pisalem juz do Sharpa i przeszukalem mase stron i nigdzie nie jest dostepny.
Moze Wy wiecie gdzie moge takowy kupic albo ktos z Was moze taki sprzedac.
Bardzo dziekuje za pomoc i prosze o kontakt.
nie kumam,oryginalny kabel scart od Sharpa,ty chyba masz na myśli normalny kabel 2 x scart tzw Eurozłącze,do czego on ma służyć,jak ma to być np dekoder+tv lub dvd+tv to kupujesz normalny kabelek za 10 czy 20 pln a nie jakiś oryginalny Sharp
 

arczik81

New member
Nie chodzi mi o normalny kabel tylko o kabel do ext 1 bo popatrz w instrukcji tv.
Moj telewizor nie ma wejsc scart tylko hdmi, wiec sharp w zestawie z telewizorem daje taki kabel ale ja go nie mam.
 

cezary69

New member
Bez reklam
nie kumam,oryginalny kabel scart od Sharpa,ty chyba masz na myśli normalny kabel 2 x scart tzw Eurozłącze,do czego on ma służyć,jak ma to być np dekoder+tv lub dvd+tv to kupujesz normalny kabelek za 10 czy 20 pln a nie jakiś oryginalny Sharp

Masz całkowita racje, że nie kumasz o co chodzi :) Do nowych ledów sharpa nie podepniesz się normalnym kabelkiem scart jest do tego potrzebna specjalna przejściówka, a swoją drogą dziwne, że w komplecie nie dali.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Masz całkowita racje, że nie kumasz o co chodzi :) Do nowych ledów sharpa nie podepniesz się normalnym kabelkiem scart jest do tego potrzebna specjalna przejściówka, a swoją drogą dziwne, że w komplecie nie dali.
widziałem tą przejściówkę,nie miałem pojęcia że takie wynalazki kombinują,utrudniają życie klientowi i jeszcze w komplecie nie dali,masakra,albo ktoś zawinął a kolega przy kupnie nie sprawdził czy wsio jest
 

cezary69

New member
Bez reklam
widziałem tą przejściówkę,nie miałem pojęcia że takie wynalazki kombinują,utrudniają życie klientowi i jeszcze w komplecie nie dali,masakra,albo ktoś zawinął a kolega przy kupnie nie sprawdził czy wsio jest

Ale z drugiej strony kupując taki tv to raczej korzysta się z hdmi i temu robią przejściówki żeby na wszelki wypadek było jak ktoś ma jeszcze starszy sprzęt.
 

arczik81

New member
Faktycznie troche w tym mojej winy, ze nie pomyslalem o tym przy kupnie a niestety posiadam dekoder polsatu z umowa na kolejny rok ktory nie ma wyjsc hdmi tylko scart i stad ten problem.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Dobra, poszukałem i mam tą przejściówkę :) mam od 924. Do niczego mi nie będzie potrzebna więc mogę sprzedać :) Jak chcesz to pisz na priw.
 
Do góry