Ja wybrałem sharpa

grzechut

New member
Witam,

Chciaem wszystkim forumowiczom podziekować za wszystkie informacje jakie znalazłem na tym forum. Otóż dzieki Waszym postom udało mi się wylowić z całej masy LCD ten "mój".
Po długich analizach wybór padł na Sharpa 37GA9. Kupiłem w Megamedia za 8500. Gra wspaniale, obraz ostry, czesto juz od 1m, płynnosć matrycy powala na kolana i wspaniały design. Obyło się też bec prezentacji choć miałem na nią wielką ochotę..wystarczyło kilka wizyt w MM i porównanie w sklepie.
Teraz tylko jeszcze decyzja czy na ścianę czy na stolik....

Pozdrawiam
Zadowolony posiadacz Sharpa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
model gra rewelacyjnie . Tylko "trochę przpłaciłeś" jakieś kilka tysięcy zł
/ dla członków forum./
pozdrawiam
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
grzechut napisał:
Witam,

Chciaem wszystkim forumowiczom podziekować za wszystkie informacje jakie znalazłem na tym forum. Otóż dzieki Waszym postom udało mi się wylowić z całej masy LCD ten "mój".
Po długich analizach wybór padł na Sharpa 37GA9. Kupiłem w Megamedia za 8500. Gra wspaniale, obraz ostry, czesto juz od 1m, płynnosć matrycy powala na kolana i wspaniały design. Obyło się też bec prezentacji choć miałem na nią wielką ochotę..wystarczyło kilka wizyt w MM i porównanie w sklepie.
Teraz tylko jeszcze decyzja czy na ścianę czy na stolik....
.
A może masz UPC? Napisz jak wygląda obraz.
 

helper

New member
grzechut,

napisz jak najwięcej: z jakich źródeł korzystasz, jak masz podłączony sprzęt i... co sądzisz o systemie truD?
 

stereoman

New member
jarwisz napisał:
KIKI nie dobijaj człowieka - niech się cieszy jak mu się podoba - o to przecież głównie chodzi

pozd

jarwisz
tu nie chodzi o dobijanie nikogo,ale raczej o informacje,po to w końcu to wszystko czytamy:)
w tej chwili widzę najniższą cenę w eeeby.pl to 8198,a Kiki mówi o KILKU tysiącach!!!tzn co najmniej o 2 albo i więcej!
reasumując przepłacone makabrycznie.

A swoją drogą ciekawe,że Grzechu nie poczekał kilku dni na serię Sharpa XD1 z pełnym HD:??
Czyżby nie doczytał?
 

zatra

New member
Cytat:
Napisał jarwisz
KIKI nie dobijaj człowieka - niech się cieszy jak mu się podoba - o to przecież głównie chodzi

pozd


Witam

Grzechud nie przejmuj się i nie daj się wypuszczać u kikiego ceny są o kilka tysięcy niższe dla tych co już kupili telewizor. Również jestem na kupnie tv i gdy zastanawiałem się nad zakupem sharpa 37GD7 kiki mi zaproponował cenę 10500 - wtedy był tak drogi. Gdy podałem adres netowy gdzie był dostępny za 9500, kiki po namyśle opóścił na 10100 gdyż taka była najniższa cena na www.kupujemy.pl do tego 200 zł prezentacja i 200 gdybym nie kupił. Podsumowując kilka tysięcy bym przepłacił kupując od kikiego.

pozdrawiam
 

ArturKania

New member
zatra napisał:
Cytat:
Napisał jarwisz
KIKI nie dobijaj człowieka - niech się cieszy jak mu się podoba - o to przecież głównie chodzi

pozd

Witam

Grzechud nie przejmuj się i nie daj się wypuszczać u kikiego ceny są o kilka tysięcy niższe dla tych co już kupili telewizor. Również jestem na kupnie tv i gdy zastanawiałem się nad zakupem sharpa 37GD7 kiki mi zaproponował cenę 10500 - wtedy był tak drogi. Gdy podałem adres netowy gdzie był dostępny za 9500, kiki po namyśle opóścił na 10100 gdyż taka była najniższa cena na www.kupujemy.pl do tego 200 zł prezentacja i 200 gdybym nie kupił. Podsumowując kilka tysięcy bym przepłacił kupując od kikiego.

pozdrawiam



Rozumiem ,że na "Prezentacja " 200 zł można dostać fakturę .A czy można dostać fakturę na "Nie kupił " ??? :oops:
 

hispano

New member
Taka jest prawda. "Dobry bajer pol roboty".Ogolnie mozna powiedziec ze ostatnio ceny w sklepie u kikiego sa lekko "podrasowane" i nawet po negocjach ceny "nie rzucaja na kolana".;)
Na swoim przykladzie powiem,ze kupilem lcd panasonic o 230zl taniej w innym sklepie, niz to co mi oferowal kiki. Towar dojechal na nastepny dzien, mam gwarancje polska,za przesylke zaplacil sklep...itd.:p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wow wow
Zatra - nie opowiadaj głupot - bo ceny który wtedy były a teraz są maja się jak pięść do oka.
Podając cenę na towar - sprawdzam jego najniższą wartośc.

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/73196 - to o tego Sharpa chodzi
dziś -również obecnie cena jest kilka tysięcy nizsza.

Nie kupowałeś 37 Ga 9 i nie pytałeś o cenę więc nie opowiadaj głupot . Bo wystaczyłoby zdradzic tajemnicę ceny i być świnią . A tak Ci co chcą kupić taniej kupują i się cieszą .

Co do Panasonica - Hispano - towar kupujemy z Panasonic Polska .
Więc zaporonowana cena może być mało atrakcyjna. Ale nigdy Ci nie mówiłem ze to specjalna cena dla członków. Nawet gdybym Cie bardzo lubił to nie sprzedam Ci towaru ponizej cen zakupu. I tyle.
Często jest tak- jak u lekarza .
Przychodzi klient i poświęcasz mu kilka godzin - wyjaśniasz tłumaczysz, odpowiadasz na pytania demonstrujesz , prezentujesz po różnych złączach - a klient odpowiada "tyle jeszcze sie nigdy i nigdzie nie dowiedziałem , ale u konkurencji jest taniej 5 zł." I jedzie na drugi koniec miasta /samochodem - którego utrzymanie też nie kosztuje mniej niz 5 zł/.

Hispano - nie jesteś wyjatkiem
Wówczas gdy pytałeś ceny kształtowały się /wg Ciebie/ następujaco :
Twój mail - cytuję :

"quote=hispano]Witam.Przegladam forum i czytam twoje fachowe uwagi i jestem zainteresowany kupnem ktoregos z modeli,a sa to:
-sharp lc 32 p55e znalazlem w interku za 3500zl
-sharp lc 32 ga8e za 3400zl
-panasonic tx 32lx60p za 3680zl.

Jakie ceny mozesz zaoferowac?
Jaki jest koszt wysylki(platny przy odbiorze),czy towar jest ubezpieczony w przypadku kupna w twoim sklepie.
Telewizor najbardziej bedzie ogladany na tv kablowej(tv vectra),a wiesz jaki oni maja sygnal.Ktory proponujesz?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Tomek[/quote"

Na to dostałeś odpowiedź ;
"witam,
Sharpy p 55 - są już nie produkowane
Sharp 32 ga 8 - z Polską Gwarancją kosztuje 3699 zł i jest to najnizsza cena w Polsce / przemyt mnie nie interesje./
http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/87734
Dodatkowa informacja Sharp Polska podjał decyzję ,ze nie będzie naprawiał telewizorów na gwarancji jesli bedą one wyposażone w gwarancję europejską. Więc kupując z taką garancją - faktycznie kupujesz bez gwarancji.
Panasonic 32 LX 60 - 3649 zł
Wszystkie towary wysyłane zawsze są ubezpieczone.

Nie wiem jaką jakość masz sygnału. Dobrze dobrałeś te modele do konfrontacji.
Ja dziś pół dnia testowałem różne telewizory 32" - łącznie z najnowszym 32 N 71 Samsunga.
Z Twojej oferty wybierał bym między Ga 8 a LX 60.
Tu wady i zalety dzielą się po połowie.
Skłaniałbym się lekko w kierunku Sharpa.
pozdrawiam
Krzysztof " Data 09-14-2006, 01:00

Dziś jak widać jest inna data i czasy i ceny sie zmieniaja.

Nie obgaduj innych , zachowaj klasę - bo jak rozumiem ceny które podawałeś sam , podawałeś bez przymusu. I wówczas cenę otrzymałeś niższą / wytłuszczona/

Jeśli chodzi o Ga 9 - kto kupił, ten wie ile kosztuje - tu jest specjalna cena dla członków. Ci którzy otrzymali taką wiedzę , trzymaja ją dla siebie - bo to ludzie Honoru.
Z takimi ludźmi prowadzić interesy to prawdziwa przyjemność

ArturKania - takie płytkie pytania nie przystoją Twojej Klasie.
Chcesz wiedzieć , zapytaj ? Dostaniesz pełna odpowiedź.
pozdrawiam
 

jarwisz

New member
Bez reklam
uf....no to się porobiło

swoją drogą KIKI dobrze że trzymasz te maile w skrzynce
nikt by Ci nie uwierzył bez cytatu

jako że mój nick też był tam w cytatach ośmielam się zabrać głos w w/w dyskusji

- najpierw wszyscy pytają się KIKI o zdanie - jak widać on jest wyrocznią bo się zna.I chwała mu za to.Poświęca dla nas swój czas zamiast olać nasze posty i powiedzieć kupujcie sobie co chcecie to wasze pieniądze.
Nie spotkałem jeszcze tak solidnego i znającego się na rzeczy sprzedawcy.
Jak Was załatwiają w marketach - nie wiem,nie testowałem,prawdopodobnie..
A tu człowiek wykłada wszystko jak na talerzu i jeszcze pretensje.
Spójrzcie ile ma KIKI na liczniku wypowiedzi - a to prawie wzystko rady dla nas -
Ja sam właśnie zastanawiam się nad zakupem i nawet nie pomyślałem że On może mnie oszukać.
A że sprzeda mi ten LCD za taką czy inną sumę to już na pewno zależy od tego za ile On dany sprzęt zakupił. Przecież każdy ma w domu internet i wie jakie są ceny na dany towar - tak więc nie może nam sugerować cen z kosmosu.A że nie jest z Armii Zbawienia więc też musi z czegoś żyć.

to na tyle - trochę się rozgadałem ale co tam

pozdrawiam wszystkich
 

hispano

New member
Kiki nie mialem zamiaru Ciebie obrazac ani wnikac skad masz i po ile sprzedajesz swoje towary.Jest wolny rynek i sprzedajesz za ile uwazasz a Ja moge wyrazic swoja opinie.Dodam jeszcze, ze nie przytoczyles calego mojego e-maila,bo pytalem sie Ciebie czy jeszcze mozesz cos obnizyc,ale nie dostalem odpowiedzi.To tyle z mojej strony.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
staram się odpowiadać na wszystkie maile .Wyjatek - jak jest awaria systemu lub kompa. Czasami wyrzuca , czasami / jak wczoraj /oddał wszystko.
Innego maila nie otrzymałem - sorry
Cytat z Twojego Maila jest pełen - do wglądu w każdej chwili.

Jesli masz wątpliwości - tu masz kopię strony:

Prywatna Wiadomość: Odp: info o cenach lcd?
post_old.gif
09-14-2006, 01:00 kiki vbmenu_register("postmenu_", true);
Sklep e-panasonic.pl

Zarejestrowany: Mar 2005
Posty: 4 107
reputation_pos.gif



icon1.gif
Odp: info o cenach lcd?
witam,
Sharpy p 55 - są już nie produkowane
Sharp 32 ga 8 - z Polską Gwarancją kosztuje 3699 zł i jest to najnizsza cena w Polsce / przemyt mnie nie interesje./
http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/87734
Dodatkowa informacja Sharp Polska podjał decyzję ,ze nie będzie naprawiał telewizorów na gwarancji jesli bedą one wyposażone w gwarancję europejską. Więc kupując z taką garancją - faktycznie kupujesz bez gwarancji.
Panasonic 32 LX 60 - 3649 zł
Wszystkie towary wysyłane zawsze są ubezpieczone.

Nie wiem jaką jakość masz sygnału. Dobrze dobrałeś te modele do konfrontacji.
Ja dziś pół dnia testowałem różne telewizory 32" - łącznie z najnowszym 32 N 71 Samsunga.
Z Twojej oferty wybierał bym między Ga 8 a LX 60.
Tu wady i zalety dzielą się po połowie.
Skłaniałbym się lekko w kierunku Sharpa.
pozdrawiam
Krzysztof





quote=hispano]Witam.Przegladam forum i czytam twoje fachowe uwagi i jestem zainteresowany kupnem ktoregos z modeli,a sa to:
-sharp lc 32 p55e znalazlem w interku za 3500zl
-sharp lc 32 ga8e za 3400zl
-panasonic tx 32lx60p za 3680zl.

Jakie ceny mozesz zaoferowac?
Jaki jest koszt wysylki(platny przy odbiorze),czy towar jest ubezpieczony w przypadku kupna w twoim sklepie.
Telewizor najbardziej bedzie ogladany na tv kablowej(tv vectra),a wiesz jaki oni maja sygnal.Ktory proponujesz?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Tomek[/quote]
__________________
Zastanawiasz się nad wyborem sprzętu?? Nie wiesz co wybrać ??
:hmm:
Dokonaj wyboru w domowym zaciszu!
:kom: Kliknij aby zamówić prezentację!:kom:


user_invisible.gif
 

hispano

New member
Cytat:
Napisał kiki
witam,
Sharpy p 55 - są już nie produkowane
Sharp 32 ga 8 - z Polską Gwarancją kosztuje 3699 zł i jest to najnizsza cena w Polsce / przemyt mnie nie interesje./
http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/87734
Dodatkowa informacja Sharp Polska podjał decyzję ,ze nie będzie naprawiał telewizorów na gwarancji jesli bedą one wyposażone w gwarancję europejską. Więc kupując z taką garancją - faktycznie kupujesz bez gwarancji.
Panasonic 32 LX 60 - 3649 zł
Wszystkie towary wysyłane zawsze są ubezpieczone.

Nie wiem jaką jakość masz sygnału. Dobrze dobrałeś te modele do konfrontacji.
Ja dziś pół dnia testowałem różne telewizory 32" - łącznie z najnowszym 32 N 71 Samsunga.
Z Twojej oferty wybierał bym między Ga 8 a LX 60.
Tu wady i zalety dzielą się po połowie.
Skłaniałbym się lekko w kierunku Sharpa.
pozdrawiam
Krzysztof





quote=hispano]Witam.Przegladam forum i czytam twoje fachowe uwagi i jestem zainteresowany kupnem ktoregos z modeli,a sa to:
-sharp lc 32 p55e znalazlem w interku za 3500zl
-sharp lc 32 ga8e za 3400zl
-panasonic tx 32lx60p za 3680zl.

Jakie ceny mozesz zaoferowac?
Jaki jest koszt wysylki(platny przy odbiorze),czy towar jest ubezpieczony w przypadku kupna w twoim sklepie.
Telewizor najbardziej bedzie ogladany na tv kablowej(tv vectra),a wiesz jaki oni maja sygnal.Ktory proponujesz?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Tomek

[/quote]

Witam.Jestem zaintersowany jednak Panasonicem.Czy ta cena(3649) jest ostateczna u Ciebie,bo wczoraj przegladalem stronki i sa juz za 3500zl -gwarancja POLSKA!!! Jaki jest koszt wysylki tego lcd do mnie(za pobraniem)? Mysle,ze nie wiekszy niz 35-60zlotych? A i jeszcze jedno.Jakie ceny masz na ten model panasonica tylko,ze na 23 i 26.
Pozdrawiam Tomek.

Dobra dajmy juz sobie z tym spokoj.Widocznie troche emocjonalnie podeszles do mojego postu.Tutaj masz caly e-mail.
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale nie widzę mojej odpowiedzi .
Na tej podstawie wyciągnąłeś zbyt daleko idące wnioski .

" Taka jest prawda. "Dobry bajer pol roboty".Ogolnie mozna powiedziec ze ostatnio ceny w sklepie u kikiego sa lekko "podrasowane" i nawet po negocjach ceny "nie rzucaja na kolana".:wink: "

Więc nie wiesz jaką cenę byś otrzymał. A rzucasz oskarżenia.
Nawet gybyś na ten akurat model otrzymał cenę 4000 zł - to nie upoważnia Cię do uogólniania opinii.
I sprawdź temat wątku - bo akurat dotyczył określonego modelu.
Z mojej strony to ostatni wpis w tym wątku.
pozdrawiam
 

helper

New member
hispano,

daj, proszę, namiar, gdzie można kupić LC32GA8 Sharpa za 3400 i czy w cenę wliczone są wszelkie dodatkowe koszta?

Z góry dzięki za info
 

hispano

New member
helper napisał:
hispano,

daj, proszę, namiar, gdzie można kupić LC32GA8 Sharpa za 3400 i czy w cenę wliczone są wszelkie dodatkowe koszta?

Z góry dzięki za info

Chyba to ta strona.:eek:k:

http://www.mixmedia.pl/?zobacz=1854

Nie wiem ile biora za przesylke.Ja kupujac panasonica(z innej firmy), zaplacilem 23 zl za przesylke.Niech wezma 50zl za przywoz do domu ,to i tak napewno nie bedzie zla cena.;)
Pozdrawiam.
 

ro35

New member
dokładnie w mixmedii kupowałem w zeszłym tygodniu ga8. odbiór osobisty (w zabrzu) więc firma (na razie :>) istnieje. gwarancja sharp polska, polska instrukcja, wszystko wygląda ok.
czy z "przemytu"... ? :)
 
Ostatnia edycja:

bmt

New member
http://www.mixmedia.pl/?zobacz=1854. Kupiłem w tej cenie wczoraj. Odebrałem go osobiście. Wszytko ok. Gwarancja Polska. Na etykiecie dane adresowe polskiej hurtowni. Czyli raczej polecam. TV rewelacja!!!:) Chociaż wcześniej zastanawiałem się nad Samsungiem 32S71B. Po przeczytaniu zatrważających ionformacji o dziwnych trzaskach w głośniku jednak zdecydowałem się na ten model.
 
Do góry