jaki router do le 830

manix-76

New member
Witam

Potrzebuję zakupić router z wifi.Problem w tym że musi mieć dość dobry zasięg wi-fi.Testowałem TL-WR740N i niestety ale rady nie daje.Sygnał musi przebić się przez strop i ścianę.
 

Tolek100

New member
Witam,
Miałem podobny problem z zasięgiem (strop) i rozwiązałem go za pomocą urządzeń dostępnych min na serwisie aukcyjnym. Nie mogę wkleić linka a chodzi o takie ustrojstwo które przesyła sygnał internetowy przez sieć elektryczną w domu. Poszukaj w urządzeniach sieciowych w dziale komputery na serwisie aukcyjnym. Z domowego rutera podpinasz kabel do urządzenia, urządzenie do kontaktu i drugie jako odbiornik do innego kontaktu.
Dodałem do tego switch i mam podłączony tv, ps i odtwarzacz multimedialny z ftp.
Wszystko działa dużo lepiej niż po wifi i masz sieć w każdym gniazdku w domu.
Pozdrawiam
T
 

wiwo

New member
Witam

Potrzebuję zakupić router z wifi.Problem w tym że musi mieć dość dobry zasięg wi-fi.Testowałem TL-WR740N i niestety ale rady nie daje.Sygnał musi przebić się przez strop i ścianę.

Ja używałem D-Linka DSL – 2640B oraz ZTE ZXV10 W300 i żadnych rewelacji po Wi-Fi, maks co osiągnąłem to dwie kreski. Więc zrezygnowałem z Wi-Fi i połączyłem przewodowo.
 

Stilon

New member
Dwie kreski w zupełności wystarczą do prawidlowego działania netu po Wi-Fi. U mnie router stoi dość daleko (zwykły D-Link) i na tv net chodzi normalnie, chociaż nie pokazuje już żadnej kreski. To nie jest sygnał analogowy, jak to kiedyś w tv było. Jak łapie zasięg to czy będzie 1 czy 4 kreski net powinien chodzić tak samo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry