Sharp LC-52LE822 vs 820E, choc niekoniecznie

Polaczka1

New member
Witam, szukam telewizora >50 cali, sporo szperalam, wybor padl na Sharpa z serii Quattron <chyba, ze zaproponuje mi ktos lepszy tv w cenie 5-5,4tys zl. Ale wracajac, mam dylemat. Roznica w cenie tych dwoch modeli wynosi 200zl, drozszy jest 822. Czytalam roznice i okazalo sie, ze przy Tuner DVB-S / DVB-S2 tanszy z telewizorow ma minusy. Jestem laiczka w sprawach telewizorow, bardziej interesuja mnie komputery, moglby mi ktos wytlumaczyc jak "krowie na rowie", co niesie ze soba ten system odbioru? Wyczytalam ze jest to standard, z ktorego korzysta np. telewizja N. A ja wlasnie takowa posiadam. Czy moga byc problemy w odbiorze, czy calkiem o co innego chodzi i moge spokojnie brac 820E?
Bede sie przesiadala z plazmy Panasonica P42V20E. Obawiam sie, ze mi w koncu ten telewizor wysiadzie <powidoki itp.>, poniewaz sluzy glownie jako monitor, zarowno do ogladania filmow z komputera jak i pracy na nim, czyli non stop statyczne obrazy na ekranie.

Mam z nim rowniez powazny problem, opisalam wszystko w dziale serwis i temacie "Ogromny problem: komputer+HDMI+telewizor", mam nadzieje, ze ktos pomoze. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry