Sharp 40LE830 - aplikacje internetowe

gier0

New member
Cześć,
czy ktoś wie jak zwiększyć ilość aplikacji internetowych w 830-ce? To podstawowa ilość nie poraża. Czy są jakieś polskie playery?
 

wlserwis

New member
Odpowiedź jest prosta: NIE DA SIĘ zwiększyć ich ilości. Pozostaje czekać na (wątpliwe) zmiłowanie firmy Sharp w postaci nowego firmware...
 

sulecki

New member
Cześć,
czy ktoś wie jak zwiększyć ilość aplikacji internetowych w 830-ce? To podstawowa ilość nie poraża. Czy są jakieś polskie playery?

Zapytałem firmę Sharp Polska na ich stronie na facebooku o to kiedy pojawią się nowe widgety i wczoraj dostałem odpowiedź cytuję: "- już bbb niedługo. Powiadomimy."

Więc może coś się ruszy w tym temacie bo to było zapowiadane już na lipiec i dalej cisza....

greg
 

facet

Member
Bez reklam
O firmware chciałem spytać:)
Tv podłączony stale do netu aktualizuje się automatycznie, czy trzeba to robić ręcznie?
Czy aktualizacja powoduje skasowanie ustawień ?
 

McGoof

New member
Aktualizuje się poprzez wybór z menu - masz możliwość aktualizacji z USb lub poprzez sieć. Tylko przez USB da się zrobić downgrade w razie czego... Poprzez neta sam wykrywa, czy masz najnowszą wersję.

Co do pytania 2-go - nie mam pojęcia, póki co mam najnowszy soft :)
 

sulecki

New member
Aktualizuje się poprzez wybór z menu - masz możliwość aktualizacji z USb lub poprzez sieć. Tylko przez USB da się zrobić downgrade w razie czego... Poprzez neta sam wykrywa, czy masz najnowszą wersję.

Co do pytania 2-go - nie mam pojęcia, póki co mam najnowszy soft :)

Ja według tego co wyświetla telewizor mam 2.06 i telewizor informuje że aktualizacji żadnej dla mnie nie ma. Niestety żadnych nowych aplikacji internetowych nie mam i prawdę mówiąc nie mam pojęcia co się zmieniło w porównaniu do 2.02/2.03 - nie udało mi sie nic zauważyć. Ale jeszcze poszukam tylko nie wiem na co mam zwrócić uwagę? :)
 

wlserwis

New member
Zmiany numeru firmware o kilka setnych to najczęściej nic istotnego, zwłaszcza, że nie zamieszczają nawet tych poprawek na stronie.
 

Yankee

New member
Zapytałem o TVN Player i otrzymałem taką odpowiedź:

Szanowny Panie!


Dziekujemy za Pana zapytanie E-Mailowe.

Uslugi te nie sa dostepne, gdyz oparte sa na technologii Flash. Jezeli w przyszlosci platformy te przejda standard HTML 5, zostana prawdopodobje udostepnione na naszej platformie.

Jesli ma Pan dalsze pytania, prosimy o podanie numeru klienta. Numer klienta to: xxxxxx

W razie dalszych pytan, jestesmy do Pana dyspozycji pod numerem telefonu:
0 801 601 609 (oplata jak za polaczenie lokalne)
(Pon.-Pt. 08:00 do 17:00)

Z powazaniem,


SHARPHelpline
 
Do góry