Sharp BV 8

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Czy ktos z was widział jak wypada ten tv w porównaniu z BV9? Bo cenowo to BV9 zdecydowanie przegrywa, ciekawe czy jest wart 1000 więcej?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
oczywiscie że są różnice .
Wyposażenie , ilość złącz , wymiary , waga, multi text top, szybsze procesory ruchu. No i różnica nie jest 1000 zł
Na ile są ważne dla Ciebie - jedynie sam mozesz odpowiedzieć na to pytanie czy warto.
Dla mnie warto. Cyz dla Ciebie?
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Tomek Koko - nie mozesz tak liczyć.
1.Pixmania - jest we Francji - więc dolicz koszty i kłopoty mozliwe ,które mogą Cię spotkac.
Poczytaj setki złych opinii na temat Pixmanii.
www.idg.pl
www.kupujemy.pl
i inne portale
2. BV 9 - kosztuje ponizej 4999 zł / oczywiście mozesz wziąc droższą ofertę /
3. różnica sięga mocno poniżej 900 zł
Jakość obrazu jest po stronie BV 9 - jakie znaczenie dla Ciebie - musisz ocenić sam. Bo ludzie kupują również LCD Daewoo i też są zadowoleni.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
BV 9 dla członków forum jest jeszcze tańsze. W klubie Vip - ceny rewelacyjne.
pozdrawiam
 

MarcinC

New member
Witam,

Zastanawiam się nad kupnem lcd 32" samsung LER72B (najniższa cena jaką znalazłem to około 4.400 zł) oraz właśnie Sharp BV9E (najniższa cena to ta w linku do allegro podanym powyżej - 4.800 zł). Mam pytanie o porady który telewizor wybrać?:confused: Telewizor ma służyć głownie do oglądania Tv kablowej (pewnie jakieś 70% czasu) a także filmów dvd oraz divix. Pokój po południu do wieczora dość mocno nasłoneczniony (jeżeli jest pogoda rzecz jasna ;)), odległość od tv około 3 metry, do tej pory korzystałem ze zwykłego telewizora z kineskopem, sony 25'. Czy można nabyć którykolwiek z tych telewizorów za korzystniejszą cenę (oczywiście z legalnego źródła, z gwarancją, itd.)?
 

moviefan

New member
Witam wszystkich

Sharpa BV8 widziałem w Avansie i tylko potwierdził wspaniały wygląd czarnej obudowy. Jestem na dobrej drodze do zdobycia Sharpa BV9 - po pierwsze czarny, po drugie lepsze parametry od BV8 (odrobina luksusu nie zaszkodzi).
Szarpię się na Sharpa, bo ma w sobie to coś...:cool:
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Marin_C lepszym wyborem choćby 32 Ga 8 lub Sharp BV 9.
Dziś testowałem Również model Samsunga 32 N 71.
Posiada wiele zalet - i stał się groźnym konkurentem dla w/w i Panasonica 32 LX 60.
pozdrawiam
 

dino123

New member
Sharp Ga/bf8

Witam Wszystkich !
Jestem na forum od niedawna i jak na razie dużo czytam i .... wiem coraz mniej...
Jestem już prawie zdecydowany na zakup.
Albo Sharp 32-GA/BF8 albo Sony KDL-32 S2010.
Dużo na ich temat było już powiedziane i nie chcę tego powtarzać...
Martwi mnie to, że na forum są przedstawiane czysto subiektywne
opinie i są często sprzeczne...
Przez to trudno się zdecydować.
Miałem dziś możliwość obejrzenia Sharpa 8 w MM, jednak potwierdza się zła opinia o "lolkach" z MM.
Gdy poprosiłem o podłączenie LCD do DVD - podłączyli, po krótkim marudzeniu, że mają dużo pracy.... ale przez EURO.
Mówię, że chcę przez component to okazało się, że nie mają takiego kabla...
Zdenerwowałem się i wyszedłem !

Czy ktoś , kto testował te modele może mi powiedzieć jak to gra z sygnałem antenowym ? ( jakość )
O HD nie pytam, bo pewnie jest OKI.
I który z tych modeli jest lepszy ?

Dzięki i pozdrawiam !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
gdzieś już o tym było . Jeśli chcesz porównać Sharpa to raczej z Panasonicem 32 LX 60 . Bo bydwa modele graja extra. Więcej możliwości ma Sharp i lepszą , pełniejszą , bardziej nasycona kolorystykę obrazu.
pozdrawiam
 

RozDam

New member
witam! a jak oceniacie bv9 do wl66 (toshiba)?

kiki-rozumiem ze n71 nie wygral starcia z bv9, wiec moze m71 to zrobi swoim 100mhz?:) czy z r71 i m61 odpada w tym starciu?

pozdrawiam
rozdam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nowych modeli - jeszcze nie mam dostępu. Chetnie sprawdzę jak wjadą.
Toshiby też nie znam - wiec sie nie wypowiadam
pozdrawiam
 
Do góry