LED Sharp LC-60LE635E

tdigdtd

New member
Ciekawa cena, z tego co wyczytałem to seria LE635 nie ma 3D przez co jest dużo tańsza niż LE83x (chyba oba mają podświetlenie krawędziowe)

Ciekawe jaki Input Lag.. oj pograło by się na takiej ścianie ;)
 
Ostatnia edycja:

Zielony99

New member
Zdjęcia ekranu 60LE635

Jak widać nie jest źle. Jest dobrze! Tryb "Dynamiczny".
 

Attachments

  • _DSC7443.JPG
    _DSC7443.JPG
    233,8 KB · Wyś: 424
  • _DSC7445.JPG
    _DSC7445.JPG
    198,1 KB · Wyś: 146
  • _DSC7447.JPG
    _DSC7447.JPG
    207 KB · Wyś: 208
  • _DSC7470.JPG
    _DSC7470.JPG
    242,9 KB · Wyś: 591
  • _DSC7472.JPG
    _DSC7472.JPG
    164,6 KB · Wyś: 180

tdigdtd

New member
wow obraz zajebisty, wreszcie telewizor jakiego szukałem - bez 3D i zbędnych bajerów!. Teraz zamiast 52LE830, kupie sobie 60LE635 i jeszcze zostanie trochę pieniążków.

I matowa matryca... ideał dla komputera.
 
Ostatnia edycja:

Zielony99

New member
matryca matowa - jak radzi sobie na sygnale SD, czy smużenie bardzo widać, jak z ostrością?

Nie, jest naprawdę dobrze przy SD. Oczywiście obraz jest dwa rozmiary większy niż 46" i przy małej odległości wrażenie ostrości jest gorsze, ale smużenia nie ma (albo jest bardzo małe). Przy HD jest super już od odległości 2,50-3,00m.
 

Woszkowaty

New member
Nie zakładam nowego wątku, ale - nieukrywam - jestem wstępnie zainteresowany modelem LC-60LE635E, także z niecierpliwością czekam na konkretny test.
Planuję dzisiaj wybrać się z płytą DVD do sklepu i przetestować, jak spisuje się w tym formcie.
Aczkolwiek nadal szukam czegoś w przedziale powyżej 52'', niekoniecznie w technologi LCD.
Jeśli ktoś z forumowiczów już posiada 60LE635E - proszę o info - ocena w skali 1-10 wg kryterium jakość/cena.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ocena z testem będzie jutro.

Ale dziś prezentuję kilka informacji:
001_P1330548.JPG

Jak widać matryca matowa aktywna i nawet duże słońce nie jest wrogiem.

006_P1330589.JPG
Widać też dobre kąty zarówno z lewej jak i z prawej strony i to patrząc extremalnie.

002_P1330552.JPG

Jestem zaskoczony dobrym wykonaniem i materiałami. Ale to chyba zaczyna być normalne szczególnie w dużych przekątnych.


004_P1330570.JPG


005_P1330571.JPG


Rwównież na wprost extra i to z odległości jednego metra.
 

tdigdtd

New member
Ciekawe jaki input lag w trybie GRA oraz PC, telewizor ma troche mniej upiekszaczy obrazów więc teoretycznie powinien być szybszy niż seria 83x
 

siarkopol

New member
Tez czekam z utesnieniem na ten test, juz prawie go kupilem, ale pojawil sie maly zgrzyt. Otoz po podpiecu dysku w sklepie do telewizora (500GB, NTFS) okazalo sie, ze ten telewizor nie obsluguje wogole DTS, nie mozna rowniez ustawic wyjscia optycznego na tryb passthrough aby przesylal stream do AV. Porazka. Filmy z DolbyDigital (AC3) chodzily bez problemow (przesylanie PCM albo DD). Doloze jeszcze pytanie ze swojej strony:
Jak ten TV wspolpracuje z serwerami DLNA? Konkretnie czy wyswietla napisy z zew. pliku txt/srt, czy tez musza byc zembedowane w filmie. W sklepie niestety nie mialem mozliwosci podpiecia serwera ;)
 
Do góry