Sharp 32gd9 Pomocy!

j.jacek

New member
Witam.
Proszę o pomoc w ostatecznym podięciu decyzji w zakupie lcd gd9 wszystkie wady i zalety ,widziałem ten tv w markecie ale obraz był nijaki. Czy ten lcd można porównywać z ga9/bv9, tak dobrze opisywany na tym forum? A może coś innego?
 

nowy66

New member
Róznica pomiędzy tymi modelami sprowadza się do następujących rzeczy :

GA9E - kolor srebrny
BV9E - kolor czarny
GD9E - kolor tytan + tuner DVB-T

Ale Kiki sprawdzał GA9E z BV9E i jaieś róznice wychodziły - z jakich powodów "tego nie wie nikt" - technicznie to samo.

Opis + zdjęcia są dostęne na forum (opcja szukaj w dziale LCD)

pzdr
 

j.jacek

New member
Dzięki ale mnie bardziej chodzi o jakość obrazu GD9 w stosunku do modeli GA9E i BV9E. Niestety tuner DVB-T jeszcze nie w pełni do wykorzystania

Pozdrawiam.
 

j.jacek

New member
witam ponownie
czy ktoś już z forumowiczów nabył ten ekran lcd i mógłby podzielić się pierwszymi wrażeniami,bardzo proszę o odpowiedź
serrdecznie pozdrawiam
 

magdak

New member
Witaj
Mnie tez sie podoba ten Sharp.Ma moim zdaniem najladniejszy designe wsrod LCD-kow.Ale radze poczekac na full hd 37Ge1.Ma kosztowac podobne pieniadze
Pozdr
 

magdak

New member
32 cale to porazka. Na 32 calach ogladasz tv,na 37 w gore zapominasz ze masz doczynienia z tv.Ogladasz film a nie film z telewizji.
Pozdr
 

j.jacek

New member
witam magdak
sorki za nik
nie mam gdzie postawić 37 cali , stara by mnie wyprowadziła z domu,
a tak powarznie nie mam gdzie go postawić, mam w tej chwili 26 cali
i według niej jest ok
pozdro.

i
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
32 GD 9 - to obecnie najwyzszy model Sharpa w klasie 32"
Telewizor posiada najlepsze wyposażenie, najszybszą matrycę, najszybsze procesory ruchu, największą płynność , nowy rodzaj dźwięku " Funkcja Clear Voice - doskonałe odtwarzanie mowy ludzkiej "
i nowe rodzaje formatowania, Wbudowany tuner DVB-T - możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej , dynamiczny kontrast 5000:1.
Ale Sharp zastosował też nowe podświetlenie zblizone do jakości światła dziennego. Sharp zapowiada też długość pracy matrycy 100.00 godzin
/ lampa jak zawsze 60.000 godz./

Funkcja truD - niwelacja drżeń i poprawa ostrości obrazu .
Kolor "light-titanium" - zastrzeżony tylko dla najwyższego modelu.
Jeśli chodzi o wynik bezpośredniej konfrontacji - to znakomita czerń, wyraźna głębia i rewelacyjna paleta barw.
Cena ok. 6400 zł
http://www.sharp.pl/index.php?id=263&L=19&tx_ttnews[tt_news]=656&tx_ttnews[backPid]=262&cHash=7b57156079

Konkurenci :
32" Loewe Xelos
32" JVC X 70
32" V 2000

pozdrawiam
 
Do góry