LC-32P55E czy LC-32GA8E

Movik

New member
Witam,
Czy ktoś może mi powiedzieć jakiego wyboru lepiej dokonać? Oba znalazłem po 3999zł. ten drugi ma lepszy kontrast i rozdzielczość czy mam sie tym kierować? Który daje lepszy obraz. A może Panasonic TX 32LX60P? Odl. od tv mam 2,5 do 3m antene zbiorczą choc chce zmienic na kablowke aster, dvd i amplituner Yamaha z serii 495. Bede wdzięczny za każdą pomoc.

Czy znajdzie się w końcu jakaś życzliwa dusza i pomoże :) ? Pochlebne dość opinie są tu także o Toshibie W32L66. Proszę znawców tematu o pomoc w końcu chyba po to też to forum istnieje.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sharp 32 ga 8 jest znacznie lepszy od LG. Dodatkowo model posiada wiele mozliwosci ktore nie są dostepne dla LG.
LZ 55 ma również najsłabszą czerń i głębię obrazu. Sprawdź jak to oddziaływuje w nocy / również fototest/. Jeśli chcesz oszczędzać przy zakupie sprawdź zasady Klubu Vip.
Z dvd - znakomita jakość.
pozdrawiam
 

bombola

New member
kiki napisał:
witam
Sharp 32 ga 8 jest znacznie lepszy od LG. Dodatkowo model posiada wiele mozliwosci ktore nie są dostepne dla LG.
LZ 55 ma również najsłabszą czerń i głębię obrazu. Sprawdź jak to oddziaływuje w nocy / również fototest/. Jeśli chcesz oszczędzać przy zakupie sprawdź zasady Klubu Vip.
Z dvd - znakomita jakość.
pozdrawiam

Z całym szacunkiem gdzie w pierwszym poście mowa o LG czy LZ 55??

Pozdrawiam
 

Movik

New member
Dzięki serdeczne, ale nie pytałem nic o LG. Pytałem o dwa modele SHARPA LC 32P55E i LC 32GA8E. Chodziło mi o to w co warto inwestować czy w palowska matryce P55E czy HD ready GA8E biorąc oczywiście pod uwagę iż po za kablówką aster na razie nic innego nie planuje. I jeszcze jedno, pytałem o LCD Toshiby 32WL66 może to będzie lepszym wyborem? Proszę o porade w co z tych trzech modeli inwestować.
 

bombola

New member
Moim zdaniem chyba GA8 bo podobno z palowskiej matrycy zrezygnowali, Toshiba nie wiem. W linku który podałem jest "coś" na temat GA8. Nistety link się nie pojawił ale jest to w temacie "Czy LC-32GA8 to dobry wybór?"
 
Ostatnia edycja:
Do góry