Który telewizor Sharpa Prosze o pomoc

szynas222

Member
Witam mam ciezki orzech do zgryzenia wiem ze kupie sharpa ale nie wiem ktory wybrac. Oto telewizory pomiedzy ktorymi chce wybrac....Podajcie mi ich wady i zalety i czym sie roznia bo troche czytalem nie moge wyczuc tej ronicy...Wiem tylko ze ten pierwszy model posiada matryce ale juz nie sharpa tylko jakas tajwanska a te pozostale maja sharpa??
1. Sharp 37LE320E
2.Sharp LE810 40 cali
3.Sharp LE820 40cali
4.Sharp 40LE700E

Prosze o szybka odpwiedz bo telewizor musze zamowic do srody......
 

mataman

New member
Bez reklam
Pierwszy odpada, to nie ta klasa. Pozostałe to wybór między full LED (le700) a krawędziowym led (810 i 820). Ja bym wybrał LE700.
 

wiljasz

New member
Witam mam ciezki orzech do zgryzenia wiem ze kupie sharpa ale nie wiem ktory wybrac. Oto telewizory pomiedzy ktorymi chce wybrac....Podajcie mi ich wady i zalety i czym sie roznia bo troche czytalem nie moge wyczuc tej ronicy...Wiem tylko ze ten pierwszy model posiada matryce ale juz nie sharpa tylko jakas tajwanska a te pozostale maja sharpa??
1. Sharp 37LE320E
2.Sharp LE810 40 cali
3.Sharp LE820 40cali
4.Sharp 40LE700E

Prosze o szybka odpwiedz bo telewizor musze zamowic do srody......

Czytaj Forum i zastanów się co chcesz napewno mieć w tym TV.Czy ma służyć jako monitor do kompa czy ma mieć tuner DVB-S by z modułem jakiejś platformy cyfrowej oglądać kanały satelitarne.Widzę że wybrałeś modele bez DVB-S i chyba słusznie, Jescze raz apeluję czytaj ze zrozumieniem np to http://www.hdtv.com.pl/forum/sharp/70666-sharp-lc40le830e-mkv-i-napisy.html?posted=1#post675425
 
Ostatnia edycja:

szynas222

Member
dalej

Pierwszy odpada, to nie ta klasa. Pozostałe to wybór między full LED (le700) a krawędziowym led (810 i 820). Ja bym wybrał LE700.

Wiec tak pierwszy model odpada le700 tez raczej odpada bo kosztuje 3000 tys a tyle nie mam kasy....

Rozumiem ze Sharp LE810 i Sharp LE820 i le830 roznia sie tym ze maja na krawedziach led...Czy rzeczywiscie jest to takie uciazliwe w stosunku do full led???Telewizor bedzie uzywany do ogladania tv z kablowki osiedlowej bedzie to pewnie cyfrowa jakosc i nieraz tez podlaczenie kompa???Który z tych 3 byscie mi polecali moge wydac na telewizor maks 2500-2600. Nie wiem moze wezme 37 cali to bedzie tanszy....
 
Do góry