Lc-32le430e lc-32le320 lc-32le210e

norbik11

New member
Jeszcze raz Temat bo poprzedni był w złym miejscu.

Który z tych wymienionych do:
tv z tunera N w HD, filmy bez napisow ( czy w HD tez sie da na tych TV? ), energooszczedny. Bardzo sporadyczne granie na konsoli xbox.
Czy różnica miedzy obrazem 50 a 100 Hz jest widoczna jak tak to w jakim stopniu.
Opcje regulacji obrazu to chyba są takie same w tych telewizorach.
Mam teraz lcd 32" hyunday obraz 50 Hz ( do sprzedanie :smile: ) z opcja filmy przez usb i nawet jestem zadowolony bez problemu sie gra na konsoli.
 

norbik11

New member
nikt się nie wypowie? czy te tv są do siebie podobne. Wiem że Lc-32le430e to hd redy. i 50HZ. Czy jest miedzy nimi duża róznica.
 

rafib1975

New member
Ale jak ktos moze ci się konkretnie wypowiedziec, przecież ludzie nie kupuja trzech modeli tylko najwyżej maja jeden wiec moga cos ci powiedziec o danym modelu. Jak chcesz dowiedziec sie o róznicach to poczytaj dane techniczne i się dowiesz jakie sa różnice. Ja mam osobiscie tego LC-32LE320 i jak na razie jestem zadowolony.
 

norbik11

New member
ok. zgadzam się z tobą. Wiem że Lc-32le430e to hd redy i 50Hz a pozostałe to full HD i 100 HZ. Pytanie jest takie czy przy takim małej przekątnej widać róznicę miedzy full hd a HD redy i czy jest znacząca różnica miedzy 100HZ ,a 50Hz bo to są główne róznice miedzy tymi modelami. Pozatym Lc-32le430e odtwarza divx HD ,a 32le210e tylko divx.
 
Do góry