LED Sharp LC46LE925 jaki tv jest lepszy od niego

accu

New member
Bez reklam
Czy ,któraś z marek tv jest lepsza od w/w w przedziale 46cali.

Witam,
A możesz sprecyzować bliżej w jakim aspekcie? Podaj, jakie w tym modelu widzisz najlepsze zalety tego
telewizora firmy Sharp i czym ten model wyróżnia się na tle konkurencji , że uważasz ten telewizor za najlepszy.

Pozdrawiam ,:)
accu
:smile:
 

lukwlkp

New member
Ja nie napisałem ,że ten jest najlepszy . Tylko postawiłem pytanie ,który tv 46 cali jest lepszy od w/w bo szukam 46 . Mam 37 lcd lg i 40 lcd samsunga chciałbym ,któryś wymienić dlatego pytam . Oglądałem kilka i ten wydawał mi się na oko laika w miarę ok.Nie zagłebiałem sie w parametry dlatego szukam opini fachowców.
 

accu

New member
Bez reklam
Ja nie napisałem ,że ten jest najlepszy . Tylko postawiłem pytanie ,który tv 46 cali jest lepszy od w/w bo szukam 46 . Mam 37 lcd lg i 40 lcd samsunga chciałbym ,któryś wymienić dlatego pytam . Oglądałem kilka i ten wydawał mi się na oko laika w miarę ok.Nie zagłebiałem sie w parametry dlatego szukam opini fachowców.

Witam,
W zależności od zasobności Twojego portfela do zainteresowania się innymi modelami w tej wielkości
telewizorów zaproponowałbym również modele kilku firm produkujących telewizory:
1) Sony 46HX920
2) Philips 46PFL9705H (lub jak możesz poczekać do dwóch miesięcy to Philips 46PFL9706 )
3) Lg 47 lx9500
4) Samsung 46D8000.

A jak plazmę to:
1) Panasonic 50 VT30

Pozdrawiam ,:)
accu
:smile:
 

Ziben91

New member
jak tu sie zakłada temat do ku... jasnej :( szukam już 3 dzień bo potrzebuję pomocy w wyborze tv,a nawet nie moge założyć własnego tematu ;/ prosze o pw z instrukcjami
 

lukwlkp

New member
wejdż na główne tematy lcd,lub markę tv sharp czy inną klikni narzedzia-dodaj nowy wątek lub inaczej z lewej strony dodaj nowy temat
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wydaje mi się że dobrze jakbyś napisał w jakich warunkach ma grać ten telewizor, jakie masz potrzeby i jakie oczekiwanie?
Co będziesz podłączał i co jest najważniejsze dla Ciebie.
Inaczej jest to tylko wróżenie z fusów albo wybór na chybi trafi.
 

accu

New member
Bez reklam
Powiedz mi accu co byś wybrał do 5000 zł .Plazma odpada. TV od 46cali.

Witam,
Do 5000 zł w tej chwili nie mam swojego typu.(No może Sharp LC- 46LE830 o ile uda trafić się na nie awaryjny egzemplarz . bo prezentowany obraz jest według mnie więcej niż dobry, lecz oczywiście wymaga kalibracji -ale już multimedia to nie jest to klasa jaką reprezentują telewizory firmy Samsung)
Osobiście wolę uskładać więcej jak mnie jakiś model interesuje , nie spieszę się nigdy z zakupem , staram się osobiście zapoznać
z interesującymi mnie modelami tv, gdyż uważam ,że telewizor kupuję dla siebie i wybór musi być
świadomie dokonany.

Pozdrawiam,:)
accu
:smile:
 
Ostatnia edycja:
Do góry