sharp 40le600

firstmate

New member
Witam.
Mam kilka pytan a nie chce dawac kolejnego tematu lub wyszukiwac pytan w google ktore mnie nurtuja. Wiec jesli ktos to jeszcze czyta i jestes sklonny mi odpowiedziec na pare pytan bede dziekowac.
Na wstepie polsat, odleglosc od TV jakies 4m, i kompa przez lacze hdmi dvi.
Mianowicie po zakupie TV jest pewein niesmak, nie iem czy to ze wczesniej mialem 20 cali crt i teraz dziw oczy bierze czy inaczej, tzn nie moge dojsc do ladu z "kalibracja" obrazu. Widze czasem duzo jaskrawych, czasem ciemnych, lub zbyt jasnych barw. W trybie standard jest to jszcze jakos do lookniecia, aczkolwiek sport (pilka) w przyblizeniu postaci jest to wszystko zachowane pieknie, natomiast kamera z dali i juz jakby pixele i postacie sredniej jakosc. Czy cos takiego jak wspomniana wyzej kalibracje warto zrobic ? Czy trzeba jakos sobie ustawic swoj standart uzytkownika ?
I jeszcze czy znak w prawym dolnym rogu (wyglada jak celownik/krzyzyk) da sie wylaczyc. Nie chwale sie ze czytalem skrocona instrukcje bo nie wiem czy w ogole jest jakas obszerniejsza niz ta co ma ok 20 stron ? Martwi mnie to troche ale czy da sie z tym zyc ? czy mozna cos z tym zrobic ? Dzieki w zasadzie juz za checi i ewentualne odp
Pozdrawiam M
 
Do góry