Lc 37 Gd8e

wituniu

New member
witam
czy ktoś z forumowiczów ma informację na temat terminu sprzedaży i wprowadzenia do sieci dystrybucji w/w modelu. W Sharp Polska.....niemrawa i niekompetentna laleczka nie ma zielonego pojęcia o tym modelu...a termin dostawy....domyślny. Co jeszcze ciekawego z ekranów 37 do oglądania głównie sygnału z kabla i dvd? pzdr wszystkich
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zadałem już kilka razy pytanie o ten model u samej góry .Niestety nie ma jeszcze żadnego terminu.
w tej klasie - rewelacyjnie graja :
Sharp 37 GD 7
JVC 37 M 60
Sharp 37 ga 6
JVC 37 s 60
------------------
te modele spełnią każde potrzeby. Wyższych modeli w tej klasie - brak.
pozdrawiam
 

wituniu

New member
lc37gd8e

witam!
...ufff...trochę to trwało, ale dzisiaj dotarł wreszcie do mnie Sharp LC37GD8E. Telewizor miał mi generalnie służyć do odbioru kablówki i DVD. Wrażenia?..Cóż. Obraz z kablówki rewelacyjny.Porównywałem kilka telewizorów wcześniej. Wówczas najbardziej podobał mi się 37GD7E...i kupując w "ciemno" nie zawiodłem się. Obraz pięknie nasycony, wyraźny pozbawiony smużeń i drgań, może minimalnie zaszumiony, ale w porównaniu z innymi naprawdę doskonały. DVD....bajka, no ale tego mozna się spodziewać po większości tv. Jestem nawet zdziwiony poziomem czerni...jest nieźle. Bogate menu ekranowe i łatwa nawigacja. Cóż pilot mógłby być troszkę ładniejszy. Design i wykonanie...Sharp przyzwyczaił już do staranności wykonania. Subiektywnie ( i obiektywnie ;-)) polecam ten model. Wady?...na razie nie dostrzegłem, ale napiszę za kilka dni.
 
Do góry