Czy warto LC-46LE814E ??

fan_japan

New member
Witajcie...

Przymierzam się od jakiegoś czasu do zakupu 46" z Quattronem, obserwując ceny zakup 810 byłby najlepszy, choć bije się z myślami czy nie dołozyc trochę i zakupić 814, która ma internet. Czy ten internet jest wart dołożenia $, czy jeszcze coś ma ten model w stosunku do 810. Różnica w cenie oscyluje w okolicach 400-500 PLN.

Z góry dziekuje za sugestie..
 

fan_japan

New member
Internet

Dziękuje za odpowiedz, z czym to się wiąże w praktyce( gdyż mam telewizję cyfrową z dekoderem)?? Jeszcze mam pytanie co do internetu, czy mająć router WIFI to czy na telewizorze będzie można przeglądać internet. Chciałem się upewnić jakie są kanały internetowedo przeglądania, czy jest IPLA,YT,ALLEGRO??

Chciałem dowiedzieć się więcej w stosunku do modelu 814 model LC-46LE824E??
 

scislyy89

New member
Tuner DVB-S / DVB-S2 służy do dekodowania sygnału satelitarnego ,czyli jeśli masz telewizję satelitarną to możesz po zakupieniu modułu CAM odbierać telewizję satelitarną w telewizorze (bez dekodera).

Modele 814 i 824 mają możliwość podłączenia do internetu poprzez WIFI. W modelu 810 nie ma możliwości podłączenia do internetu poprzez Wifi (w 810 chyba nie ma internetu wogóle).
Więcej na stronie: LCD TV Produkty - Sharp

Sharpy 814 i 824 mają przeglądarkę opera , mają pełny dostęp do internetu i raczej nie mają możliwości odbioru ipli.
 

jacek131

New member
i jeszcze jedno co przemawia za 814 vs 810 - podobno nie trzeszczy tak jak ten drugi, ja mam 814 i w nocy spac nie moge bo przez 3 godz. po wylaczeniu strzela niemilosiernie - strach pomyslec jakie atrakcje maja posiadacze 810.pzdr.
 
Do góry