Sharp LC-37LE320E opinie

Callmemaro

New member
witam,

mam prośbę o opinie o modelu sharpa LC-37LE320E, rozważam zakup tego tv, najpierw myślałem o Sharp LC-32LE320E ale przy odległości ogładania ok. 2,5 m i sygnale z N-ki większy będzie przyjemniejszy?:) niestety spotkałem się małą ilością opini nt. modelu LC-37LE320E i znalazłem kilka negatywnych sygnałów nt. smużenia i problemów z dynamicznym obrazem... poproszę o kilka rzetelnych opinii - zależy mi głównie na jakości obrazu, dźwięk i tak idzie przez kino...

pzdr

Callmemaro
 

rafib1975

New member
Z tego co się orientuje to jest identyczny telewizor co Sharp LC-32LE320E tylko że większy, przeczytasz test jego i już bedziesz wiedział co i jak.
 

Callmemaro

New member
Z tego co się orientuje to jest identyczny telewizor co Sharp LC-32LE320E tylko że większy, przeczytasz test jego i już bedziesz wiedział co i jak.

wcześniej już czytałem test otwarty LC-32LE320E, oprócz przekątnej różnią się też czasem reakcji 6,5 na 5,5 dla LC-37LE320E - czy te matryce są takie same i tylko software skrócił lekko czas reakcji? - jestem laikiem - stąd te pytania - chcę się upewnić że tv jest wart zakupu a test otwarty dla Sharp LC-32LE320E wygląda dosyć pozytywnie....

pzdr
 

hope_1

Member
Witam,

Chciałbym podłączyć do tego telewizora moduł CAM z kartą TNK, jednak nigdzie z tyłu nie widzę złącza dla anteny satelitarnej, jest tylko do telewizji analogowej. W instrukcji nie znalazłem informacji dot. podłączenia się pod satelitę Hotbird lub inne. Czy ten moduł CA, który jest w tym TV służy tylko i wyłącznie do podłączenia cyfrowej kablówki?

W linku poniżej podsyłam instrukcję
http://www.sharp.eu/cps/rde/xbcr/documents/documents/om/11_lcd-tv/LC32X20E-37X20E_OM_PL.pdf

Znajdują się tu również poglądowe zdjęcia łącz tego TV.

Proszę o poradę, z góry dzięki.
 

gamperek

New member
wcześniej już czytałem test otwarty LC-32LE320E, oprócz przekątnej różnią się też czasem reakcji 6,5 na 5,5 dla LC-37LE320E - czy te matryce są takie same i tylko software skrócił lekko czas reakcji? - jestem laikiem - stąd te pytania - chcę się upewnić że tv jest wart zakupu a test otwarty dla Sharp LC-32LE320E wygląda dosyć pozytywnie....

pzdr

Sorry ale chyba nie kupisz tv tylko dlatego że różnią się czasem reakcji 6,5 ms lub 5,ms. Ludzie dajcie spokój! :mrgreen:
 
Do góry