Samoistne wyłączanie podświetlenia

Xarin

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej,

Jest taka kwestia, z którą nie mogę sobie poradzić.

Podczas chwilowego braku sygnału w TV ten samoistnie wyłącza podświetlenie.
Jest to strasznie irytujące podczas gry na PS.
Doczytuje się tor i na chwilę brakuje sygnału podczas przełączania i wtedy ekran się ściemnia, po załadowaniu trzeba odczekac chwilę żeby znów włączyło się podświetlanie.

Zna ktoś sposób na wyłączenie tego?

Sharp LX814E.
 

Xarin

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może nieco konkretniej... wszytkie opcje w tej sekcji mam na wyłączone... może coś trzeba wyłączyć i właczyć ponownie ;-)
 

cezary69

New member
Bez reklam
A od kiedy tak masz? Czy od nowego? Bo może coś poprzestawiałaś i teraz tak się robi... Pozostanie powrócić do ustawień fabrycznych zapisz tylko sobie ustawienia regulacji kolorów jak robiłeś.
 

grizz

New member
Mam ten sam problem na LX814LE tyle, że na XBOX- niesamowicie jest wkurzające. Udało się go rozwiązać?
 

Xarin

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety, specjalista nie pomógł, stwierdził, że u niego nie występuje.
Zalecił restart ustawień do fabrycznych, jeszcze tego nie zrobiłem ale zrobie.

Poza konkursem to kumpel na 705'ce ma to samo...

Wyszla nowa wersja softu 109, po aktualizacji zrobię restart ustawień.
 

Xarin

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tyle, że ja mam tą opcję wyłączoną... może jednak rstart do fabrycznych pomoże...
 

Xarin

Klub HDTV.com.pl
VIP
Restart do fabrycznych nie pomógł.
Przez chwilę wydawało mi się nawet, że włączenie Kontroli obrazu ECO pomogło...
W końcu jednak okazało się że w przypadku mojego egzemplarza nie ma to dużego znaczenia.

Przygasanie jest cały czas ale na wyłączonej kontroli ECO jakby szybciej odpalał podświetlenie z powrotem.
 

grizz

New member
Potwierdzam. Włączenie/wyłączenie ECO nie ma większego wpływu na wygaszanie ekranu. Nie jest to też wina konsoli, gdyż na plazmie lg, do której też podłączam konsolę efekt przyciemnienia nie występuje.
 
Do góry