Sharp LC-32LE320EB - nie widzi plików video na pen drivie

niuta

New member
Witam. Mój tv nie widzi plików video nagranych na pena:cry:. Pen to ADATA 32gb. Proszę o jakieś wskazówki co jest nie tak. Oprogramowanie uaktualniłem za pomocą tego pena bez problemu ( mam wersje 2.05 ). Pozdrawiam
 

inzkulozik

New member
Możesz mieć zbyt długie nazwy plików lub ze znakami, których tv nie trawi ;)
Zmień nazwę na np. x.avi, usuń ewentualne podkatalogi.
 

rafib1975

New member
A masz wogóle przestawione żeby widział pliki video a nie na przykład foto lub muzyke? Ja mam 4gb standart FAT32 i zawsze wszystko widzi, nawet te pliki które nie są obsługiwalne. A z długoscia nazwy to chyba raczej nie to ja nie raz mam bardzo długie nazwy i je normalnie widzi. A jeszcze jedno jakie pliki video masz na pendrive?
 

gorg301

New member
sharp lcd

Witam. Mój tv nie widzi plików video nagranych na pena:cry:. Pen to ADATA 32gb. Proszę o jakieś wskazówki co jest nie tak. Oprogramowanie uaktualniłem za pomocą tego pena bez problemu ( mam wersje 2.05 ). Pozdrawiam
po pierwsze : widzi tylko w FAT/FAT32 czyli sformatuj swojego pena. 2.widzi pliki w formatach AVI,mkv co jest w instrukcji TV i ważne jest audio bo niekiedy nie obsługuje-też w instrukcji.Dotyczy to wszystkich fleszy i tylko do 32 Gb.Powyżej trzeba dzielić na patrycje co się nie opłaca czasowo:neutral: Ja mam Sharp LC-40LE824E i pena 16Gb Patriot i wsio hula.
 
Do góry